Silesion.PL

serwis informacyjny

Karta walk gali Clout MMA 1 po I konferencji.

Nikity z Moniką Laskowską KONFERENCJA CLOUT MMA

Clout MMA, nowa freakowa organizacja sportowa specjalizująca się w mieszanych sztukach walki (MMA), właśnie ogłosiła kolejne nazwiska zawodników, którzy wystąpią na ich pierwszej gali, która odbędzie się 5 sierpnia. Konferencja prasowa, na której zaprezentowano skład uczestników, odbyła się w środę, 12 lipca.

Jednym z najbardziej oczekiwanych pojedynków będzie starcie dwóch słynnych polskich sportowców – Zbigniewa Bartmana i Tomasza Hajto. Bartman, były siatkarz, zmierzy się z byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, a teraz komentatorem sportowym. Dla obu panów będzie to debiut w MMA, co dodaje temu pojedynkowi wyjątkowego charakteru.

W formule K-1, czyli kick-boksingu, do rywalizacji staną Wojciech Sobierajski i Piotr Pająk. Sobierajski, bijący wszelkie rekordy, będzie mierzył się z Pająkiem, który powraca do klatki po porażce z Danielem Rutkowskim, znanym z organizacji FEN, Babilon MMA i obecnie gwiazdą KSW.

Kolejną osobowością, która zadebiutuje w klatce Clout MMA, jest Dominik Skowyra, popularny polski TikToker. Skowyra, który od wielu lat trenuje judo, zmierzy się z Piotrem “Lizakiem” Lizakowskim, zawodnikiem znanym z ekipy EBE EBE. To starcie obiecuje dużo emocji, ponieważ obaj zawodnicy mają swoje doświadczenie sportowe i chęć do wygranej.

Wśród uczestników gali pojawią się również “Ninja Jarek”, “Najlepsza Polska Dziennikarka”, “Czarek Czaruje” i “Szalony Reporter”. Podczas konferencji prasowej ogłoszono także kolejne pojedynki w karcie walk. Były strongman, Konrad Karwat, zmierzy się z Jarosławem “Ninją Jarkiem” Sobonkiewiczem, natomiast Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak stanie do walki z Cezarym “Czarkiem Czaruje” Gołębiewskim. Dodatkowo, Nikola “Nikita” Alokin zmierzy się z Moniką Laskowską, znaną w środowisku freak-fightowym jako “Najlepsza Polska Dziennikarka”.

Warto również zwrócić uwagę na starcie Pauliny Hornik, która po wygranej z “Pysią” doznała porażki z Lexy Chaplin, ambasadorką i współwłaścicielką organizacji Clout MMA. Jej przeciwniczką będzie Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka, która również nie miała jeszcze okazji poczuć smaku zwycięstwa w klatce, przegrywając swój debiutancki pojedynek z Mai Staśko.

Galę Clout MMA 1 zapowiada się niezwykle emocjonująco, a pojedynki tych znanych osobowości sportu i mediów przyciągną uwagę fanów mieszanych sztuk walki. Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia, a już teraz wzbudza duże zainteresowanie i spekulacje na temat wyników pojedynków.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1:

 • Zbigniew Bartman vs Tomasz Hajto
 • Andrzej „Polish Prince” Fonfara vs Marcin „El Testosteron” Najman
 • Tomasz Sarara vs Jay „Da Spyda Killa” Silva
 • Denis Labryga vs Dawid „Crazy” Załęcki
 • Paweł „Scarface” Bomba vs Dominik Pudzianowski
 • Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka vs Paulina Hornik
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Cezary “Czarek Czaruje” Gołębiewski
 • Nikola „Nikita Alokin” Biela vs Monika „Najlepsza Polska Dziennikarka” Laskowska
 • Piotr „Lizak” Lizakowski vs Dominik Skowyra
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Mariusz „Super Mario” Sobczak
 • Konrad Karwat vs Jarosław „Ninja Jarek” Sobonkiewicz
 • Piotr Pająk vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024