Silesion.PL

serwis informacyjny

Karta walk Clash On The Dunes: Mariusz Wach vs Whyte i Ruiz vs Joshua 2

Mariusz Wach wystąpi podczas gali bokserkiej Clash On The Dunes. Główną walką COTD będzie rewanżowy pojedynek Ruiz vs Joshua. Jest to pierwsza w historii walka o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej w Królestwie Arabii Saudyjskiej, odbędzie się 7 grudnia 2019 r. The Clash On The Dunes jest częścią sezonu Diriyah, epickiego miesiąca sportu, który rozpoczął się w Formule E w weekend, Diriyah Tennis Cup z udziałem ośmiu najlepszych zawodników na świecie oraz Diriyah Equestrian Festival, elitarnego konkursu z punktami kwalifikacyjnymi Tokio Olimpiada 2020

Czy druga część pojedynku Ruiz vs. Joshua będzie tak dramatyczna jak ich pierwsze starcie? Dowiemy się 7 grudnia, kiedy spotkają się w Arabii Saudyjskiej.

Andy Ruiz Jr. nie wyglądał na poważnego słabszego, kiedy to cztery razy posłał na deski Anthony’ego Joshua i wygrał przez TKO w siódmej rundzie, tym samym zostając nowym mistrzem wagi ciężkiej.

Pojedynek Pas
Andy Ruiz Jr. vs. Anthony JoshuaWaga ciężkaIBF / WBA / WBO
Alexander Povetkin vs. Michael HunterWaga ciężka 
Dillian Whyte vs. Mariusz WachWaga ciężka 
Filip Hrgovic vs. Eric MolinaWaga ciężka
Tom Little vs Mahammadrasul Majidov
Hopey Price vs Diego Pacheco

To pierwsza w historii walka o tytuł wagi ciężkiej na Bliskim Wschodzie – impreza raz w życiu, której nie można przegapić!

Sezon Diriyah jest również wspierany przez Festiwal Muzyczny Diriyah, podczas którego odbywają się ogromne koncerty. 6 grudnia, w noc przed Clash On The Dunes, wystąpią najwięksi artyści, których jeszcze nie ogłoszono. Do tej pory artyści tacy jak Imagine Dragons, DJ Alan Walker, Clean Bandit i Maluma wystąpili z 40 000 koncertowiczów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author