Silesion.PL

serwis informacyjny

Karol Golik p.o. dyrektora marketingu Zagłębia Lubin

Karol Golik p.o. dyrektora marketingu Zaglebia Lubin

Karol Golik p.o. dyrektora marketingu Zaglebia Lubin

32-letni lubinianin Karol Golik został pełniącym obowiązki dyrektora marketingu w Zagłębiu Lubin.

Karol Golik urodził się w Lubinie. Jest absolwentem studiów podyplomowych Master of Business Administration, a także Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijał w sprzedaży oraz samorządzie województwa Dolnośląskiego, gdzie przez ostatnie lata był najbliższym współpracownikiem Zarządu. W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej Golik był mocno zaangażowany społecznie, współpracując również z organizacjami pozarządowymi.

– Potrzebowaliśmy w pionie marketingu świeżej krwi, stąd też decyzja o zatrudnieniu na stanowisku pełniącego obowiązki dyrektora marketingu Karola Golika. Liczymy na nowe spojrzenie i kreatywne rozwiązania, które będą ciekawe i angażujące dla całej Miedziowej społeczności. Karol pochodzi z Lubina i ma ciekawe doświadczenie zawodowe, zebrane m.in. we Wrocławiu, myślę więc, że podoła stawianym przed nim wyzwaniom – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author