Silesion.PL

serwis informacyjny

Kalendarz Adwentowy + grudniowe maratony w forBET

Grudniowy maraton sportowy i wirtualny oraz Kalendarz Adwentowy

Kiedy wraz z początkiem grudnia telewizyjne pasma antenowe zaczynają uginać się od reklam ze Świętym Mikołajem to znak, że nadszedł czas corocznej bożonarodzeniowej gorączki. I kiedy dzieci w domach rozpoczynają 1 grudnia otwieranie okienek w słodkim kalendarzu bukmacher forBET również przygotował dla swoich klientów specjalny kalendarz adwentowy!

Kalendarz adwentowy

Codziennie, w trakcie kolejnych dwudziestu czterech dni adwentu na graczy forBET czekają zakłady specjalne, promocje, bonusy i wiele, wiele innych. Dla tych, którzy uwielbiają celebrować ten okres przygotowano specjalny maraton adwentowy, w którym do zgarnięcia jest nawet 700 PLN pod choinkę. Śledźcie wydarzenia i otwierajcie kolejne okienka  Kalendarza Adwentowego na stronie forBET.

Przecież w każdym z nas drzemie coś z dziecka i każdy z nas zasługuje na mały prezent.

 

Grudniowy Maraton Zakłady Bukmacherskie

Jeżeli jako małe dziecko potrafiłeś powstrzymać się przed zjedzeniem wszystkich czekoladek z kalendarza adwentowego jednego dnia to mamy dla Ciebie kolejne wyzwanie. Zakłady bukmacherskie forBET przygotowały specjalną ofertę dla prawdziwych koneserów celebracji świąt

– jeżeli codziennie w okresie 01.12 – 24.12 gracz zawrze zakład za sumę stawek co najmniej 150 PLN, my pod jego choinką zostawimy prezent w postaci 700 PLN bonusu!

Aby wziąć udział w promocji należy od pierwszego dnia Kalendarza Adwentowego forBET (01.12.2018 r.) aż do jego końca (24.12.2018 włącznie) zawierać zakłady prematch albo/i live za łączną stawkę dzienną 150 zł. Aby wziąć udział w promocji należy 01.12 zawrzeć zakład z kursem łącznym co najmniej 1.8 za dowolną stawkę, na którym będzie znajdowało się zdarzenie “Odbierz bonus 700 PLN”.

Graj i umilaj sobie czas przedświątecznej gorączki!

Maraton wirtualne

Uwielbiasz święta ale okres przygotowań najchętniej spędziłbyś gdzieś daleko? Chciałbyś przenieść się w jakieś spokojne miejsce gdzie radosny okres adwentu mógłbyś poświęcić na to co lubisz?

Mamy dla Ciebie propozycję – Ty codziennie w ramach Kalendarza Adwentowego zawrzesz zakład na dowolne sporty wirtualne za sumę stawek co najmniej 100 PLN , a zakłady bukmacherskie forBET pod choinką zostawią prezent w postaci 500 PLN bonusu! Aby wziąć udział w promocji należy 01.12 zawrzeć zakład z kursem łącznym co najmniej 1.8 za dowolną stawkę, na którym będzie znajdowało się zdarzenie “Odbierz bonus 500 PLN – sporty wirtualne“.

Graj i umilaj sobie czas przedświątecznej gorączki!

Regulamin akcji Maraton Zakłady Bukmacherskie

 1. Aby wziąć udział w promocji należy 01.12 zawrzeć zakład z kursem łącznym co najmniej 1.8 za dowolną stawkę, na którym będzie znajdowało się zdarzenie “Odbierz bonus 700 PLN”.
 2. Aby otrzymać bonus 700 PLN, należy każdego dnia trwania promocji (01.12 – 24.12 włącznie) zawrzeć kwalifikujące się zakłady za sumę stawek co najmniej 150 PLN.
 3. Do promocji można przystąpić najpóźniej do dnia 01.12, do godziny 23:59.
 4. Bonusy mogą być przyznane tylko jeden raz na użytkownika.
 5. Do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady z kursem łącznym co najmniej 1.8. Zakłady systemowe oraz zakłady na sporty wirtualne nie zaliczają się do obrotu.
 6. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).
 7. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 28.12.18, do godziny 23:59.
 8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
 10. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

 

Regulamin akcji Maraton wirtualne

 1. Aby otrzymać bonus 500 PLN, należy każdego dnia trwania promocji (01.12 – 24.12 włącznie) zawrzeć kwalifikujące się zakłady za sumę stawek co najmniej 100 PLN na sporty wirtualne.
 2. Do promocji można przystąpić najpóźniej do dnia 01.12, do godziny 23:59.
 3. Bonusy mogą być przyznane tylko jeden raz na użytkownika.
 4. Do obrotu będą kwalifikowane tylko zakłady z kursem łącznym co najmniej 1.8 na sporty wirtualne. Zakłady systemowe nie zaliczają się do obrotu.
 5. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).
 6. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 28.12.18, do godziny 23:59.
 7. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji
 9. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie

Bonus urodzinowy dla wszystkich aktywnych graczy

 

Zakłady bukmacherskie forBET chcą budować wyjątkowo bliską więź ze swoimi klientami i chociaż w niewielkim stopniu uczestniczyć z Wami w tym wyjątkowym dla Was dniu. Dlatego miło nam poinformować, że każdy nasz gracz, który wykaże się chociaż minimalną aktywnością może w swoje urodziny spodziewać się prezentu od forBET.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego. 100 lat!

Warunki promocji

 1. Promocja organizowana od 22 listopada 2018 roku do odwołania.
 2. Promocja dotyczy Klientów, którzy założyli konto w serwisie forBET
 3. Promocja dotyczy Klientów, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu i obchodzą w danym dniu urodziny.
 4. Klientom, którzy spełnili warunki opisane w punktach 2 i 3 zostanie przypisany bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych
 5. Warunkiem wypłaty bonusu urodzinowego jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym kuponu 2.0
 6. Bonusy urodzinowe przypisywane są codziennie od poniedziałku do piątku.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author