Silesion.PL

serwis informacyjny

Kalendarz adwentowy bukmachera BetX

Sprawdaj każdego dnia 1 z 24 wyjątkowych promocji w BetX. Dotychczas w ofercie kalendarza adwentowego bukmachera BetX pojawiły się:

4 GRUDNIA

Zagraj 12 kuponów w godzinach 9-21, w dniu 4 grudnia, aby otrzymać freebet w wysokości średniej z kwot stawek zagranych przez Ciebie 12 kuponów. Kwota freebetu będzie zaokrąglana do pełnej dziesiątki. Przykład – Jeśli średnia z zagranych stawach wyniesie 24,99 to otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN, a jeśli średnia wyniesie 25,00 PLN to freebet wyniesie 30 PLN. Freebety zostaną przydzielone do 24 godzin. Maksymalna kwota freebetu to 200 PLN.

3 GRUDNIA

Bukmacher BetX daje 10 PLN Freebet za KAŻDE postawione 100PLN na piłkarską Ligę Europy. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy w dniu 3 grudnia 2020 postawią kupony o łącznej wartości minimum 100 PLN na zakłady z przynajmniej 1 zdarzeniem Ligi Europy w kombinacji minimum 3 zdarzeń na kuponie o łącznym kursie kuponu min. 2,0. Stawki kuponów spełniających warunek SUMUJĄ się (np. 5 kuponów x 20 PLN daje sumę 100PLN, czyli 1 Freebet o wartości 10 PLN). Klient może otrzymać nielimitowaną liczbę Freebetów, za każde kolejne 100PLN spełniające wymóg kursu i zdarzeń. Aby zamienić Freebet (darmowy kupon) w “żywą” gotówkę, należy zagrać freebet 1x z kursem kuponu min. 2,0 (min. 1 zdarzenie). W ramach tej promocji, spółka BetX przeznaczy darowiznę na rzecz osób z niepełnosprawnością w wysokości sumy wartości podatku którą gracze przeznaczyli na zawarcie zakładów objętych wyżej wymienioną promocją.

2 GRUDNIA

Zakład bez ryzyka dotyczy rozgrywek w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów, 1 ligi polskiej oraz 2 ligi polskiej.
Wysokość zakładu bez ryzyka jest powiązana z wysokością ostatniego depozytu klienta i wysokością jego pierwszego zakładu na wyżej wymienione ligi.
Klient, który dzisiaj po godzinie 10:00 (do godziny 23:00) obstawi kupon w którym będą znajdować się tylko i wyłącznie mecze na wyżej wymienione ligi (dowolne kursy) to jego pierwszy kupon zakwalifikuje się do promocji bez ryzyka.
Maksymalna kwota do zwrotu wyniesie 50 PLN jeśli kupon okaże się przegrany.
Zwrot będzie dokonany w formie freebetu, ważnego 3 dni, którym należy obrócić 1x z kursem min 2,0 (na dowolne sporty i zakłady).

1 GRUDNIA

Bukmacher BetX daje 10 PLN Freebet za KAŻDE postawione 100PLN na piłkarską Ligę Mistrzów oraz mecz Podbeskidzie – Zagłębie Lubin! Promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy w dniu 1 grudnia 2020 postawią kupony o łącznej wartości minimum 100 PLN na zakłady z przynajmniej 1 zdarzeniem Ligi Mistrzów lub na zdarzenie Podbeskidzie – Zagłębie Lubin w kombinacji minimum 3 zdarzeń na kuponie o łącznym kursie kuponu min. 2,0. Stawki kuponów spełniających warunek SUMUJĄ się (np. 5 kuponów x 20 PLN daje sumę 100PLN, czyli 1 Freebet o wartości 10 PLN). Klient może otrzymać nielimitowaną liczbę Freebetów, za każde kolejne 100PLN spełniające wymóg kursu i zdarzeń. Aby zamienić Freebet (darmowy kupon) w “żywą” gotówkę, należy zagrać freebet 1x z kursem kuponu min. 2,0 (min. 1 zdarzenie).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author