Silesion.PL

serwis informacyjny

Kacprzak vs Brysz. Powrót do korzeni. Starcie czarnych pasów na gali XTB KSW Epic

Podczas gali  XTB KSW Epic  organizacja powróci do swoich korzeni. W jednym z pojedynków dojdzie do konfrontacji  Piotra Kacprzaka  (9-4, 2 KO, 4 Sub), czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu, z czarnym pasem w judo,  Adamem Bryszem  (2-0, 1 KO). Panowie zmierzą się na zasadach MMA, ale będą występować w kimonach ze swoich bazowych dyscyplin, tak jak robili to zawodnicy konfrontujący się podczas pierwszych gal KSW. Do rywalizacji w kategorii lekkiej dojdzie  24 lutego w PreZero Arenie Gliwice.  #Gliwice Bilety na XTB KSW Epic już w sprzedaży na ebilet.pl. Galę będzie można oglądać w systemie PPV na stronie kswepic.tv.

25-letni Piotr Kacprzak jest utalentowanym zawodnikiem młodego pokolenia. Do profesjonalnego świata MMA wszedł w roku 2018. Do dziś stoczył trzynaście walk, z których dziewięć wygrał. Jest byłym mistrzem wagi piórkowej organizacji Babilon MMA. W KSW zadebiutował w roku 2022 i wygrał z Jose Marcosem Limą. Specjalnością Kacprzaka jest fenomenalna i bardzo widowiskowa gra parterowa. Piotr jest czarnym pasem w brazylijskim jiu-jitsu. Od wielu lat z sukcesami rywalizuje na matach grapplingowych, gdzie wywalczył między innymi tytuł mistrza Polski ADCC.

Adam Brysz ma za sobą dwie walki i dwa zwycięstwa w zawodowym MMA. Popularny „Tornado” zadebiutował w roku 2014, ale potem miał długą przerwę od startów w mieszanych sztukach walki. Do zawodowej rywalizacji powrócił we wrześniu zeszłego roku na gali organizacji FEN. Zawodnik ze Świętochłowic wywodzi się z judo, w którym ma czarny pas. Jest wielokrotnym medalistą zawodów krajowych i międzynarodowych. W swojej bogatej karierze w judo wywalczył między innymi pierwsze miejsca w super pucharze i pucharze Polski. Zdobył też srebrny medal w pucharze Europy i wicemistrzostwo Polski.

Walka wieczoru | The Main Event

  • 99 kg/218 lb: Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek [Boxing match]

Turniej wagi półciężkiej | Light Heavyweight Tournament

  • Rafał Haratyk #1
  • Marcin Wójcik #3
  • Kleber Silva #5
  • Damian Piwowarczyk #6

Karta Główna | Main Card

  • 70,3 kg/155 lb: Piotr Kacprzak (9-4, 2 KO, 4 Sub) vs. Adam Brysz (2-0, 1 KO) [MMA bout in gi]

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024