Silesion.PL

serwis informacyjny

Kacper Piątek piłkarzem Stali Rzeszów

Kacper Piatek pilkarzem Stali Rzeszow

Kacper Piatek pilkarzem Stali Rzeszow

Kacper Piątek został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 21-letni pomocnik związał się z biało-niebieskimi półtorarocznym kontraktem zawierającym opcję przedłużenia.

Kacper Piątek pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorskich zespołach KS Stadion Śląski Chorzów i Chrzciciela Tychy. Mając 13 lat przeniósł się do APN GKS Tychy, a dwa lata później był już zawodnikiem drużyn juniorskich GKS-u Tychy. W sezonie 2017/2018 zadebiutował w seniorach tyskiej drużyny, której barw bronił aż do teraz. Przez cały okres występów tym Klubie zagrał w 78 meczach i zdobył 7 goli. Piątek występował najczęściej na pozycji skrzydłowego, ale może zagrać na każdej pozycji w linii pomocy.

Podjąłem decyzję o przenosinach do Stali, ponieważ jak każdy piłkarz chcę się rozwijać. O Stali Rzeszów słyszałem same pozytywne opinie. Dobrą postawą na treningach i w sparingach chcę powalczyć o miejsce w składzie i pomóc w awansie do I ligi – powiedział Kacper Piątek po podpisaniu umowy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024