Silesion.PL

serwis informacyjny

Jutro Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii Politechniki Śląskiej stacjonarnie w Gliwicach

Jutro Gielda Pracodawcy Przedsiebiorczosci i Technologii Politechniki Slaskiej stacjonarnie w Gliwicach

Jutro Gielda Pracodawcy Przedsiebiorczosci i Technologii Politechniki Slaskiej stacjonarnie w Gliwicach

W czwartek 21 października rozpocznie się stacjonarna, kontaktowa część Giełdy Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii Politechniki Śląskiej. Giełda to możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami 70  pracodawców oraz konsultacji z doradcami zawodowymi. Zapraszamy od 9.00 do 15.00 do Hali „Nowa” w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Kaszubska 28).

Na zainteresowanych czekać będą przedsiębiorcy, konsultanci doradztwa zawodowego, biura karier i inne podmioty rynku pracy.

Przez cały tydzień, od 18 do 22.10.2021, wydarzenie odbywa się również zdalnie na stronie Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii. Wejście na Giełdę online: https://targipracyposl.webexpo.pl/wejscie.html

Organizatorem Giełdy jest Politechnika Śląska, a w jej ramach: Samorząd Studencki i Biuro Karier Studenckich we współpracy z Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024