Silesion.PL

serwis informacyjny

Jubileuszowa gala KSW 60. 24 kwietnia 2021

Organizacja KSW ogłosiła 60. jubileuszową galę. Potwierdzono kilka starć, w tym dwie walki mistrzowskie. Do klatki KSW wróci były pięściarz Izu Ugonoh (1-0), który zmierzy się z byłym hokeistą Norwegiem Thomasem Narmo (4-0). W walce wieczoru wystąpi mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun z nieznanym jeszcze rywalem. Sześćdziesiąta, jubileuszowa gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku.

O pas wagi lekkiej zawalczy świeży mistrz Marian Ziółkowski, który w poprzednim starciu pokonałł Romana Szymańskiego. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik Ankos MMA Maciej Kazieczko.

KSW 60 – karta walk

  • Izu Ugonoh – Thomas Narmo
  • Tomasz Narkun – TBA
  • Marian Ziółkowski – Maciej Kazieczko
Kto wystąpi na gali KSW 60?

Podczas KSW 60 pojawi się były pięściarz Izu Ugonoh (1-0), który zawalczy z byłym hokeistą Norwegiem Thomasem Narmo. W main event wystąpi mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun. Zobaczymy też starcie Mariana Ziółkowskiego z Maciejem Kazieczko

Jak wygląda karta walk KSW 60?

KSW 60 – karta walk (aktualizowana)
Izu Ugonoh – Thomas Narmo
Tomasz Narkun – TBA
Marian Ziółkowski – Maciej Kazieczko

Gdzie oglądać KSW 60?

Galę KSW 60 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Live stream z gali dostępny będzie także w Cyfrowym Polsacie, IPLI oraz u operatorów sieci kablowych np. UPC i Vectra.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author