Silesion.PL

serwis informacyjny

Jose Mourinho w reklamie Paddy Power [video]

56-latek jest prawdopodobnie najbardziej zwariowanym menedżerem w piłce nożnej na świecie, a Paddy Power wykorzystał to w pełni dzięki swojej nowej reklamie. Minęło już dziewięć miesięcy, odkąd Jose Mourinho został zwolniony jako menedżer Manchesteru United , a my wszyscy zadajemy pytanie: kiedy wróci?

W reklamie Mourinho wyjaśniającą, że nie jest łatwo być wyjątkowym i dlaczego jest po prostu wspaniały. Pamiętaj: Pamietaj: graj legalnie! Jedynie podmioty wymienione na niniejszej liście legalnych bukmacherów, posiadający zezwolenia na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na terytorium Polski.

Spot reklamowy zaczyna się od tego, że Jose czyta gazetę z nagłówkiem na ostatniej stronie „Co dalej ze Special One?”. W tle wisi portret na którym Mourinho świętuje wygraną Porto w meczu przeciwko Manchesterowi United w 2004 roku.

Następnie oświadcza: „Niełatwo jest być wyjątkowym … pozwól mi wyjaśnić”.

Przechodzi przez salę trofeów i opowiada o swoich „konsekwentnych” sukcesach w Mediolanie i Madrycie „ale nie wszystkie osiągnięcia zdobywają trofea”.

Następnie patrzy na wycinek z gazety: „ United Clinch Second”, odnoszącego się do jego „największego w historii osiągnięcia” polegającego na poprowadzeniu Man City w zdobyciu 19 punktów przewagi nad Man United w sezonie 2017/18.

Mourinho upiera się, że „Specjalnego nie można kupić”, następnie mówi widzom, by byli „pokorni i nigdy się nie chwalili” – kiedy kończy wycinać krzak w ogrodzie… w kształcie trzech palców.

Odnosi się to do czasów, w których trzymał trzy palce, aby podkreślić swoje zwycięstwa – najpierw po powrocie na Stamford Bridge, a następnie w Juventus po raz drugi od czterech dni.

Mourinho dodaje: „Aby być wyjątkowym, musisz przestrzegać zasad”, kiedy sprzątaczka przechodzi z koszem na pranie przez korytarz.

To było bezczelne przypomnienie czasu, kiedy obszedł karę zawieszenia przez UEFA w pojedynku Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium w 2005 r. Ukrył się w… koszu na pranie i przesiedział w nim kilka godzin. Wychylił się tylko na przedmeczową odprawę i w przerwie. Mecz obejrzał w telewizorze.

„Herr Mourinho” z Champions Street dostaje pocztę, a następnie oferuje restaurację „Menu specjalne” – standardowe zachowanie.

Portugalczyk bawi się także z psem o imieniu Drogba, pytając: „Kto jest wyjątkowym chłopcem? Zgadza się, ja!”

Przechodząc obok półki z książkami zawierającej przedmioty, w tym Niejasne metafory, Football Punditry for Beginners, The Three Seasons, własną autobiografię i The Voyeur – kolejny atak na starego wroga Wengera.

Mourinho powtarza: „Prawdą jest, że wszyscy jesteśmy oceniani na podstawie wyników”.

Reklama kończy się, gdy wsiada do londyńskiej taksówki i wygrywa Daily Jackpot Paddy Power, zarabiając 40 000 funtów.

Ale taksówkarz odwraca się, aby potwierdzić, że każdego dnia w grze jest zwycięzca – dzięki czemu Jose zdaje sobie sprawę, że nie trzeba być „specjalnym”, aby wygrać.

Odważny człowiek, który mówi Jose, że nie jest wyjątkowy.

Reklama zaczyna się od przeczytania przez Mourinho gazety omawiającej jego przyszłość

Relaksuje się przed bardzo skromnym portretem na ścianie – świętuje zwycięstwo Porto przeciwko Man Utd na Old Trafford

Mourinho postanawia tym razem nie chować się w koszu na pranie, w przeciwieństwie do 2005 roku, kiedy ukrył się, aby uniknąć zakazu Ligi Mistrzów

Przycinanie krzewu w ogrodzie do kształtu trzymanych trzech palców. W końcówce meczu Manchester United – Juventus (0:1) w październiuku 2018 kibice włoskiej drużyny obrażali i prowokowali Jose Mourinho. Trener “Czerwonych Diabłów” odpowiedział im pokazując trzy palce symbolizujące zdobycie z Interem potrójnej korony.
Więcej: https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Mourinho-kapitalnie-odpowiedzial-na-wyzwiska-kibicow-Juventusu-ZDJECIE

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024