Silesion.PL

serwis informacyjny

Jason McAteer ambasadorem LV BET w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Jason McAteer ambasadorem LV BET w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Jason McAteer ambasadorem LV BET w Wielkiej Brytanii i Irlandii

LV BET ogłosił, że Jason McAteer dołączył do ich zespołu jako ambasador marki w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Były zawodnik Liverpoolu i reprezentacji Irlandii, który ma na koncie ponad 400 występów w lidze angielskiej i 50 meczów w kadrze, będzie przekazywał swoje eksperckie spostrzeżenia i zapowiedzi meczów wyłącznie dla LV BET, począwszy od Euro, a następnie przez cały sezon 2021/2022.

Seniorska kariera Jasona McAteera rozpoczęła się w angielskim klubie Bolton, skąd w 1995 roku trafił na Anfield Road – do Liverpoolu, drużyny, której kibicował jako chłopiec. W reprezentacji Irlandii rozegrał ponad 50 spotkań i brał udział w mistrzostwach w 1994 i 2002 roku. To właśnie dzięki jego bramce w meczu z Holandią w 2001 roku Irlandia awansowała na mundial w Korei i Japonii. McAteer podzieli się z LV BET ciekawostkami z kariery i doświadczeniami z gry w serii wywiadów, które będzie można zobaczyć na blogu LV BET oraz w mediach społecznościowych.

Marcin Jablonski, CMO LV BET, wyjaśnia: “Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać Jasona McAteera jako naszego ambasadora marki i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć jego opinie na temat mistrzostw Europy i przez cały następny sezon piłki nożnej zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. W trakcie trwania współpracy nasi klienci skorzystają na możliwości zapoznania się z zapowiedziami meczów i opiniami Jasona oraz na interakcji z nim. Zwiększy to również naszą wiarygodność oraz świadomość marki na rynku brytyjskim i irlandzkim”

Jason McAteer skomentował: “Wraz ze zbliżającym się Euro rozpoczynam współpracę z LV BET, dla którego będę przekazywał moje opinie na temat turnieju i najważniejszych meczów. Jestem podekscytowany, że będę mógł podzielić się moimi przemyśleniami na temat gry, którą wszyscy kochamy, w obliczu wspaniałego lata w piłce nożnej i sezonu 2021/2022, kiedy kibice powrócą na stadiony.”

Współpraca Jasona McAteera z LV BET będzie koncentrować się na mediach społecznościowych sponsora i ambasadora. Możecie spodziewać się wielu atrakcji dla klientów bukmachera i fanów samego byłego piłkarza.

LV BET działa w całej Europie i postrzega współpracę z Jasonem McAteerem jako część swojej strategii rozwoju zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Irlandii. W Wielkiej Brytanii LV BET jest oficjalnym partnerem zakładów Vanarama National League. LV BET sponsorował w przeszłości niemiecką reprezentację narodową w hokeju na lodzie oraz Kölner Haie, drużynę z Deutsche Eishockey League. Bukmacher w Polsce jest głównym sponsorem Wisły Kraków, Śląska Wrocław, a w przeszłości był też sponsorem Mistrzostw Europy w siatkówce – EuroVolley Poland 2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024