Silesion.PL

serwis informacyjny

Jantor Cup 2024: Młodzi hokeiści przejmują Katowice

Jantor Cup 2024 - Młodzi hokeiści przejmują Katowice fot. KAW

W ubiegły weekend katowickie lodowisko Jantor przy ul. Nałkowskiej stało się świadkiem niezwykłych zmagań hokeistów w wieku do 12 lat. Trzeci już Turniej Jantor Cup 2024 zgromadził drużyny z różnych regionów, które walczyły o miano najlepszej drużyny w tej kategorii wiekowej.

W tym roku w zawodach uczestniczyło siedem klubów: HK Ďáblíci Nový Jičín, Košice Hockey Hokej oraz polskie AH Cracovia Canpack, KS Naprzód Janów, MOSM Tychy, MSHL, ŁKH Łódź.

Wszystkie drużyny zaprezentowały nie tylko niebagatelne umiejętności sportowe, ale także wykazały się niesamowitym duchem rywalizacji. Rozgrywki odbywały się w formacie 2 x 20 minut czystej gry na całe lodowisko, każda z tercji była liczona jako osobny wynik spotkania. Kolejny raz turniej dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil – mówi Daniel Muc, dyrektor Katowickiego MOSiR.

Po intensywnych rozgrywkach zwycięzcą okazała się drużyna HK Ďáblíci Nový Jičín, która zdominowała turniej. Na drugim miejscu uplasował się zespół KS Naprzód Janów, dając faworytom świetny mecz finałowy. Trzecie miejsce zajęła drużyna AH Cracovia Kraków po rzutach karnych, a tuż za podium znalazła się ekipa MOSM Tychy.

W decydujących pojedynkach nie zabrakło sportowych emocji, a zawodnicy walczyli dosłownie o każdy centymetr lodu. Niezależnie od wyników, wszyscy uczestnicy mogą być dumni z własnych osiągnięć i zaangażowania, które włożyli w te zawody.

Turniej Jantor Cup 2024 nie tylko promuje hokej jako sport, ale także integruje społeczność hokejową z różnych części Polski i Europy. Dla młodych hokeistów jest to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia, rozwijania swoich umiejętności oraz nawiązywania nowych przyjaźni.

Katowice kolejny raz udowodniły, że są ważnym punktem na mapie hokejowej Polski, a Jantor Cup to nie tylko turniej, ale również święto hokeja, które co roku przyciąga miłośników tego sportu z różnych regionów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024