Silesion.PL

serwis informacyjny

Jakub Krawczyk – Holak nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut 17 września w Gliwicach

Jakub Krawczyk Holak nowym zawodnikiem HIGH League Debiut 17 wrzesnia w Gliwicach 1

Jakub Krawczyk Holak nowym zawodnikiem HIGH League Debiut 17 wrzesnia w Gliwicach 1

Podczas HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, w klatce zadebiutuje kolejny streamer. Nowym zawodnikiem ligi Malika Montany został znany streamer “Holak”, czyli Jakub Krawczyk-Holak.

“Holak” jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów i graczy. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów. 

Jak sam się określił – jest największym naczelnym internetowym trollem. Gra między innymi w Fortnite’a, Valoranta i Counter-Strike’a. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób.

“Holakowi” towarzyszyły ostatnio ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i “Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie.

Nazwisko przeciwnika “Holaka” zostanie ogłoszone wkrótce. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się na zasadach MMA.

Jakub Krawczyk-Holak to kolejne wzmocnienie HIGH League wśród widzów streamerów i graczy. W lutym na HIGH League 2 wystąpił legendarny zawodnik Counter-Strike’a, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, który z pewnością powróci jeszcze do klatki wysokiej ligi!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Bilety na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Aktualna karta walk High League 4:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024