Silesion.PL

serwis informacyjny

Jak zgarnąć z CityBank nawet 900 zł do Allegro

Sprawdz jak zgarnac do 900 zl na start City Bank

Sprawdz jak zgarnac do 900 zl na start City Bank

Chcesz zgarnąć do 900 zł na start z Kartą Kredytową CityBank? Oto jak to zrobić:

  1. Złóż wniosek o kartę. Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie na stronie CityBank.
  2. Odbierz nagrody za punkty o wartości 300 zł. Zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile z TEGO linku. Przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową realizuj płatności na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Doładowanie punktów nastąpi po 3 miesiącu kalendarzowym. Zgromadzone punkty możesz wymienić między innymi na Vouchery do Allegro.
  3. Otrzymaj vouchery do Allegro o wartości 600 zł. Vouchery do Allegro o wartości 600 zł otrzymasz, jeśli zgarniesz nagrodę, o której mowa powyżej, a dodatkowo w 4-9 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz voucher do Allegro o wartości 100 zł.

Nie musisz martwić się opłatami za wydanie i użytkowanie karty przez pierwszy rok – opłata roczna wynosi 0 zł. W kolejnych miesiącach, minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie.

Możesz korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku. Każdą transakcję powyżej 100 PLN możesz rozłożyć nawet na 12 rat, bez żadnych formalności.

Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji). Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

Jeżeli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana, możesz zgłosić to do banku, który w Twoim imieniu ubiegać się będzie o zwrot kosztów usługi.

Dodatkowo, jeśli dodasz swoją kartę do aplikacji Google Pay lub Apple Pay, będziesz mógł płacić za zakupy jednym dotknięciem w telefonie lub zegarku. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Dzięki karcie kredytowej CityBank możesz skorzystać z komfortowego kredytu do 56 dni. Oznacza to, że możesz korzystać ze środków z karty przez okres 56 dni bez odsetek, jeśli spłacisz je przed upływem tego terminu. Dodatkowo, każdą transakcję powyżej 100 PLN możesz rozłożyć na raty nawet do 12 miesięcy bez zbędnych formalności.

Jeśli zapłaciłeś kartą za usługę, która nie została zrealizowana, możesz skorzystać z programu chargeback. Polega to na tym, że bank w Twoim imieniu ubiega się o zwrot kosztów usługi.

Rejestrując się z TEGO linku i korzystając z karty kredytowej CityBank, możesz zyskać wiele korzyści, takich jak nagrody za punkty, vouchery do Allegro, rabaty u partnerów, wygodny kredyt i wiele innych. Warto zapoznać się z regulaminem i skorzystać z możliwości, jakie daje ta karta.

Reklama

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024