Silesion.PL

serwis informacyjny

ISOVER świętuje swoje 30-lecie. Będzie „ISOVER Nightskating Gliwice” i zbiórka na Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach

ISOVER świętuje swoje 30 lecie. Będzie ISOVER Nightskating Gliwice i zbiórka na Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach

15 czerwca 2023 roku ISOVER wraz ze Stowarzyszeniem Kulturalno-Sportowym „Green” oraz Fundacją ISKIERKA zapraszają do Gliwic do udziału w jubileuszowej edycji wieczornego przejazdu na rolkach. Imprezę rekreacyjną pod nazwą „ISOVER Nightskating Gliwice” uświetniającą obchody 30-lecia marki ISOVER w Polsce, swoim patronatem objął Prezydent Miasta Gliwice. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

W czwartek 15 czerwca 2023 roku rolkarze już po raz 4. opanują ulice Gliwic. Do przejechania będzie około 13 km, a wytyczając trasę organizatorzy zadbali, aby prowadziła drogami o bezpiecznej nawierzchni, również dla rodzin z jeżdżącymi na rolkach dziećmi. Przejazd możliwy jest dzięki zaangażowaniu głównego partnera – marki ISOVER. Dlaczego tegoroczna edycja będzie wyjątkowa?

Dynamicznym rolkowym akcentem świętujemy 30-lecie ISOVER w Polsce. Zapraszamy na jubileuszową edycję imprezy ISOVER Nightskating Gliwice z rolkami w roli głównej! Na co dzień w gliwickim zakładzie produkujemy wełnę mineralną do ocieplania i termomodernizacji domów m.in. właśnie w rolkach, dlatego nasze urodziny chcemy wspólnie świętować w ten niecodzienny sposób. Rolkarze tego dnia nie tylko będą mieli okazję przejechania po niedostępnych na co dzień ulicach Gliwic, ale również zrelaksowania się w Strefie Chillout ISOVER przy naszym zakładzie przy ulicy Okrężnej. Na rolkarzy będziemy czekać z urodzinowym poczęstunkiem i lodami oraz pamiątkowymi gadżetami. Co ważne, nie zapominamy też o osobach, które z powodów zdrowotnych nie mogą uczestniczyć w naszej zabawie. Dzięki współpracy z fundacją ISKIERKA będzie możliwość wsparcia charytatywnego na rzecz gliwickiej onkologii. Będzie wpłatomat, więc przelew uda się zrobić zegarkiem, kartą płatniczą lub blikiemzachęca Zuzanna Schön, członek zarządu ISOVER.

Poprzednie edycje ISOVER Nightskating Gliwice spotkały się z wysoką frekwencją oraz bardzo pozytywnym odbiorem mieszkańców Gliwic i Śląska, pomimo nie zawsze zachęcających warunków atmosferycznych, stąd zrodził się pomysł, aby wykorzystać event do promowania pomocy.

W przerwie przejazdu przeprowadzona zostanie zbiórka, której celem będzie wsparcie Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach, z którego korzystają nie tylko dorośli, ale także mali pacjenci z całego Śląska. Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, to zawsze realna pomoc, dlatego zapraszamy do udziału w evenciezachęca Agnieszka Wydmuch z Fundacji ISKIERKA.

Przed rozpoczęciem przejazdu będą rozdawane odblaskowe opaski Isover oraz zostaną omówione zasady bezpiecznego poruszania się, aby zadbać o bezpieczeństwo uczestników, dlatego organizatorzy zapraszają na Plac Krakowski już na godzinę 19.30. Start przejazdu o 20.00.

W tej edycji trasa przejazdu przebiegać będzie ulicami: Łużycka, Wrocławska, Księdza Marcina Strzody, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Feliksa Orlickiego, Wyspiańskiego, Wincenta Styczyńskiego, Generała Władysława Andersa, Tadeusza Kościuszki, Nowy Świat, Pszczyńska, Bojkowska, Południowa Obwodnica Gliwic, Okrężna, przerwa w Strefie Chillout na parkingu ISOVER, dalej przejazd ulicami: Okrężna, Macieja Płażyńskiego, Pszczyńska, Panewnicka, Kujawska, rondo Akademickie, Łużycka, Plac Krakowski – zakończenie przejazdu w okolicach godziny 22.00.

ISOVER świętuje swoje 30 lecie. Będzie ISOVER Nightskating Gliwice i zbiórka na Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach plakat

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe, muszą być pod opieką dorosłych! Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zalecamy wszystkim uczestnikom naszych przejazdów. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który dostępny będzie na wydarzeniu FB – https://fb.me/e/1dEWD9rBd

Osoby, które chciałyby wesprzeć zbiórkę a nie mogą wziąć udziału w evencie mogą dokonywać wpłat na konto Fundacji Iskierka o numerze 16 1050 1588 1000 0023 0023 0170. Prosimy o wskazanie celu zbiórki w tytule: Onkologia Gliwice.

Fundacja ISKIERKA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author