Silesion.PL

serwis informacyjny

Inwestycyjny Dzień Otwarty w Grupie Murapol. W wybranych miastach Śląska i Zagłębia zagości Andrzej Bargiel

Murapol osiedle Parkowe Gliwice

Murapol osiedle Parkowe Gliwice

Grupa Murapol zaprasza wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości na Inwestycyjny Dzień Otwarty, który odbędzie się 14 maja. Podczas spotkań w biurach sprzedaży w Katowicach, Gliwicach, Siewierzu, Sosnowcu i Tychach, będzie można porozmawiać z doradcami o trwającej kampanii „Mieszkaniowe okazje inwestycyjne z pakietami bonusów”. Wybrane biura sprzedaży odwiedzi także Andrzej Bargiel, Ambasador Grupy Murapol.

Obecna akcja promocyjna dewelopera odpowiada przede wszystkim na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, pozwalających im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. Nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Pakiety bonusów, przygotowane na tę okazję przez dewelopera w miastach Śląskach i Zagłębia, sięgają prawie 70 tys. zł., dzięki czemu kupując mieszkanie z puli promocyjnej można również sporo oszczędzić. Oprócz rabatu w cenie mieszkania objętego promocją można zyskać system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii. A 14 maja przyjść do wybranego biura sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty i sfinalizować zakup.

Grupa Murapol przygotowała też nie lada gratkę dla fanów Andrzeja Bargiela – polskiego skialpinisty, biegacza górskiego i himalaisty! W najbliższą sobotę, podczas Inwestycyjnego Dnia Otwartego, będzie można się z nim spotkać w biurach sprzedaży w Siewierzu przy ul. Jeziornej w godz. 9:30-11:00, w Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej od 12:00 do 13:30 oraz przy al. Bielskiej w Tychach od 14:30 do 16:00.

Murapol Siewierz Jeziorna.
Murapol Siewierz Jeziorna.

____________________

Grupa Murapol to jeden z najbardziej doświadczonych i największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce pod względem liczby sprzedanych mieszkań oraz mieszkań przekazanych klientom. Od początku swojej działalności w 2001 r. do 31 marca 2022 Grupa Murapol zrealizowała 71 wieloetapowych inwestycji nieruchomościowych, w których powstało 340 budynków z 21,4 tys. lokali zamieszkałymi przez ok 64 tys. osób.

Wyróżnikiem Grupy jest najbardziej zdywersyfikowana wśród deweloperów mapa inwestycji. Na koniec marca 2022 GK Murapol była obecna w 16 miastach, zarówno na największych rynkach mieszkaniowych w Polsce, w tym w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy aglomeracji śląskiej, jak również w miastach regionalnych, takich jak Bydgoszcz i Toruń.

Od I kwartału 2020 r. większościowym akcjonariuszem Murapolu jest AEREF V PL Investment S.à r.l. – spółka należąca do funduszy zarządzanych przez Ares Management Corporation, wiodącego globalnego menedżera w obszarze inwestycji alternatywnych, specjalizującego się w finansowaniu dłużnym, private equity i nieruchomościach, któremu doradza Griffin Real Estate.

W 2021 r. Grupa Murapol uruchomiła nową linię biznesową, polegającą na budowie lokali z przeznaczeniem na rzecz instytucjonalnego wynajmu, realizowaną w ramach współpracy nawiązanej ze swoim znaczącym akcjonariuszem.

Grupa Murapol posiada zintegrowany model biznesowy, zakładający koncentrację wewnątrz organizacji wszystkich kompetencji niezbędnych do realizacji projektów nieruchomościowych – od pozyskiwania gruntów, przez projektowanie architektoniczne i inżynieryjne, budżetowanie inwestycji, zakupy materiałów budowlanych i generalne wykonawstwo, po działania marketingowe i sprzedażowe.

Murapol, wdrażając strategię zrównoważonego rozwoju, włącza do swojej działalności inicjatywy związane z ochroną środowiska, kwestiami społecznymi oraz zagadnieniami ładu korporacyjnego (ESG). Grupa stara się optymalizować zużycie surowców, wykorzystuje nowe technologie i wdraża energooszczędne rozwiązania. Firma angażuje się także w różne formy działalności społecznej, charytatywnej czy sportowej, wspierając zarówno sport profesjonalny, jak i projekty propagujące aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Murapol został wielokrotnie doceniony za swoją działalność deweloperską, otrzymując m.in. w obszarze zielonego budownictwa nagrodę Leading Green Building Development w konkursie CIJ Awards, Housemarket Silesia Awards w kategoriach Osiedle przyjazne rodzinie oraz Osiedle mieszkaniowe. W 2021 roku Grupa zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów Mieszkaniowych, organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Spółka jest także laureatem konkursu Laur Klienta 2022, w kategorii ekologiczne strategie w biznesie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024