Silesion.PL

serwis informacyjny

Internet zasypany superwąsami. Wszystko dla jaj!

Ponad trzysta efektownych wąsów, trzynaście filmów promujących profilaktykę „męskich” nowotworów i – co najważniejsze – ogromne zainteresowanie akcją wśród kibiców sportowych. Superbet podsumowuje niezwykle udaną akcję #SUPERWĄS, wpisującą się dobry światowy trend, na mocy którego ten miesiąc kojarzy się z profilaktyką raka jąder. – Widać, że świadomość i chęć włączenia się w dobre akcje jest wśród naszych klientów na bardzo wysokim poziomie – uśmiecha się Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska. Akcja została przeprowadzona pod patronatem Fundacji Kochasz Dopilnuj, specjalizującej się w promowaniu wiedzy dotyczącej zapobiegania i leczenia nowotworów.

Tylko w pierwszych dniach trwania akcji zgłoszone zostało ponad 100 przeróżnych #SUPERWĄSÓW. W mediach społecznościowych zaroiło się od przeróżnego zarostu: zarówno tego sumiastego, sarmackiego, jak i rzadszego i wymagającego szczegółowych oględzin, żeby w ogóle go dostrzec. Do takiego sukcesu frekwencyjnego przyczyniła się skoordynowana wspólna akcja promująca Wąsopad w Superbet, do której włączyli się Jerzy Dudek, Sławomir Peszko, Tomasz Smokowski, a także m.in. piłkarze Lecha Poznań, Stomilu Olsztyn, GKS Tychy czy futsalowej ekstraklasy. Łącznie powstało aż trzynaście różnych materiałów wideo, w których sportowcy i influencerzy jednym głosem zachęcali przede wszystkim do zwrócenia uwagi na profilaktykę „męskich” nowotworów, w tym samobadania. Wsparciem merytorycznym programu była Fundacja Kochasz Dopilnuj.

– Cieszy nas, że środowiska sportowego nie trzeba było zachęcać do włączania się do akcji promujących profilaktykę nowotworów. To świetny sposób na dotarcie do kluczowej grupy odbiorców, czyli mężczyzn. Połączyliśmy siły z Superbetem, wspólnie działając na rzecz nie tylko Superwąsów, ale też naszej akcji #BadajJajka. Media społecznościowe mają obecnie ogromną siłę, razem zrobiliśmy wszystko, żeby w listopadzie stały się wielkim wąsatym billboardem promującym profilaktykę raka jąder i prostaty! – mówi Anna Szołucha, wiceprezeska Fundacji Kochasz Doplinuj.

Superbet, żeby dodatkowo uhonorować ambasadorów dobrej sprawy, każdemu kto wrzucił w media społecznościowe fotografię swojego wąsa z #SUPERWĄS sprezentował freebet (darmowy zakład) w wysokości 10 złotych. – To był nasz drobny gest w kierunku tych fantastycznych osób, które zaangażowały się we wspólne czynienie dobra. Jesteśmy zbudowani setkami zaangażowanych uczestników oraz tym, z jaką chęcią włączyli się do Wąsopada nasi ambasadorzy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów. To jednak nie koniec, przypominamy wszystkim, że warto się badać przez cały rok, nie tylko w listopadzie. Zachęcajcie też do tego Waszych bliskich, bo rak jąder dotyka w dużej mierze młodych mężczyzn. Nie dajcie mu się ograć! – apeluje Łukasz Seweryniak.

To kolejne w ostatnich miesiącach zaangażowanie Superbetu w akcje pożyteczne społecznie. Warto wspomnieć chociażby o „Meksykańskiej Fali Dobra” podczas meczu Lecha Poznań na rzecz walczącej z cukrzycą Fundacji Cukierasy czy też o współpracy z Klubami Kibica Niepełnosprawnego. Ciekawym projektem była również akcja „Kręć kilometry na Tour de France”, w ramach której blisko 2000 uczestników przejechało na rowerach 861 tysięcy kilometrów kilometrów, „wykręcając” aż 100 000 złotych dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Idąc cały czas do przodu nie zapominamy o tym, by spojrzeć za siebie. Pamiętamy o tych, którzy potrzebują pomocy. Jako marka odpowiedzialna społecznie chętnie angażujemy się w akcje charytatywne. Wiemy, że sport jako najlepszy nośnik emocji potrafi jednocześnie mieć ogromną siłę sprawczą jeśli chodzi o naprawianie świata. Chcemy nadawać temu rytm – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w  Superbecie  z kodem  LEGBUK  , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec III kwartału 2023 roku Superbet miał blisko 19% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Superbet od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024