Silesion.PL

serwis informacyjny

InPost oficjalnym partnerem Newcastle United

fot. twitter.com/InPostPL

InPost, lider w dziedzinie nowoczesnych usług logistycznych, ogłosił swoje oficjalne partnerstwo z jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich w Anglii, Newcastle United. To strategiczne porozumienie jest nie tylko wyrazem zaangażowania InPost w brytyjskim sektorze logistycznym, ale także kolejnym krokiem w rozwijaniu relacji z pasjonatami futbolu.

Newcastle United, klub Premier League z ponad stuletnią historią, teraz ma w swoim gronie InPost jako oficjalnego partnera. Ta współpraca, widziana jako kluczowy element strategii rozwoju na rynku brytyjskim, nie tylko zwiększa widoczność marki, ale również otwiera nowe możliwości dla obu stron.

InPost, oferując innowacyjne rozwiązania logistyczne, stawia na dynamiczny rozwój na rynku brytyjskim. Partnerstwo z Newcastle United to zatem doskonałe narzędzie do zwiększenia rozpoznawalności marki wśród kibiców piłki nożnej oraz szerszej publiczności.

“Dostarczamy emocje, na które czekasz
Marzysz
Pragniesz
Czekasz
na coś, co nadejdzie.
Koniec czekania!
Gra uległa zmianie
Czas na nowe zasady
Więcej szybkości
Więcej komfortu
Więcej swobody
Więcej kontroli
Więcej radości
Bądź częścią tej gry”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024