Silesion.PL

serwis informacyjny

Independiente del Valle vs Colon 3:1 w finale Copa Sudamericana 2019

Ekwadorczycy z Independiente del Valle pewnie zwyciężyli drużynę Colon 3: 1 w sobotni wieczór na Estadio Nueva Olla w Asunción, nie pozwalając Argentyńczykom z Colon ani biblijnemu potopowi odebrać sobie Puchar Sudamericana.

Podczas rozgrywanego finału, między 19 a 24 minutą ulewa była coraz większa, a na powierzchni boiska zaczęły pojawiać się kałuże, powodując zatrzymywanie się w nich piłki. Brazylijski sędzia Raphael Claus przerwał grę na całą godzinę, ponieważ obsługa stadionu niestrudzenie pracowała z miotłami i widłami, aby przywrócić boisko do stanu nadającego się do gry.

Independiente w pełni zasłużyło na wygraną i został czwartym zespołem w Ameryce Południowej, który zdobył tytuł kontynentalny. Zakwalifikowali się teraz do Libertadores w przyszłym roku i jeśli ich 35-letni hiszpański trenerr Miguel Àngel Ramírez utrzyma ich w takiej pewności siebie, kto wie czy nie zobaczzymy ich w finale Copa Libertadores w Rio de Janeiro w tym roku?

Independiente del Valle – Colón de Santa Fe 3:1

  • 1:0 Fernando León 24
  • 2:0 Jhon Sánchez 41
  • 2:1 Emanuel Olivera 88
  • 3:1 Cristián Dájome 95

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author