Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile osób obejrzy “Kevin sam w domu” 24 grudnia? Kursy bukmacherów

„Kevin sam w domu” i jego coroczna transmisja na Polsacie można śmiało nazwać tradycją w polskich domach. Niektórzy z widzów stawiają go na równi z „pierwszą gwiazdką”, albo nawet i wyżej. Przez to można dojść do wniosku, że popularny film stał się kultowy nad Wisłą.

Jak myślicie, ile osób obejrzy film „Kevin sam w domu” na antenie telewizji Polsat w tym roku?

Jaka będzie oglądalność flimu “Kevin sam w domu” 24 grudnia na antenie telewizji Polsat”? (oferta dostępna w zakładach bukmacherskich BETFAN)

  • 4 450 000 i więcej – kurs 1.70
  • 4 449 999 i mniej – kurs 1.90

Aktualizacja: film “Kevin sam w domu” według danych Nielsen Audience Measurement, oglądało w Wigilię 3 762 125 widzów

Kevin sam w domu “Home Alone” – Rodzina McCallisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku małego zamieszania zapominają ze sobą zabrać Kevina (Macaulay Culkin). Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu, od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice… łącznie z dwoma złodziejami (Joe Pesci, Daniel Stern), którzy tylko czyhają, by okraść dom McCallisterów.

Po filmie z 1990 roku, dwa lata później nastąpiła równie świetna kontynuacja czyli “Kevin sam w Noym Jork” która udowodniła, że ​​rodzice McCallister naprawdę nie powinni być odpowiedzialni za dzieci. O trzeciej części Home Alone 3 z 1997 roku nie napiszemy nic. Szkoda słów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024