Silesion.PL

serwis informacyjny

Ikona skoków narciarskich Martin Schmitt pozostaje ekspertem telewizyjnym Eurosport

Martin Schmitt, który był już trenerem krajowym w skokach narciarskich, przedłużył umowę z Eurosportem na dłuższą metę.

41-latek powinien być dostępny dla stacji telewizyjnej do czasu Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2022 r. Jako ekspert, jak ogłosił Eurosport.

„Praca eksperta w Eurosport jest dla mnie świetną zabawą i nie mogę się doczekać współpracy z całym zespołem” – powiedział były Springer Schmitt, który wygrał Puchar Świata w 1999 i 2000 roku, a także był mistrzem olimpijskim w Salt Lake City w 2002 roku.

Ponieważ obecny trener krajowy Werner Schuster odchodzi po jedenastu latach do końca tej zimy, Schmitt wielokrotnie występował jako potencjalny kandydat do sukcesji.

„Dla mnie ważne jest, aby wyjaśnić widzom szczegóły techniczne” – powiedział Schmitt o swojej roli w Eurosport, gdzie współpracuje ze swoim byłym kolegą z drużyny Svenem Hannawaldem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author