Silesion.PL

serwis informacyjny

Idźcie po swoje! Freebety za Raków i Lecha w BETFAN

Idzcie po swoje Freebety za Rakow i Lecha w BETFAN

Idzcie po swoje Freebety za Rakow i Lecha w BETFAN

Jak napisał jeden z dziennikarzy, Raków Częstochowa jest w europejskich pucharach jak Mariusz Pudzianowski – idzie po swoje. Lech mimo swoich problemów również zameldował się w kolejnej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji, a już dzisiaj oba zespoły czekają pierwsze mecze z nowymi rywalami. Każdy gracz BETFAN, który umieści na swoim kuponie występy polskich ekip, może liczyć na freebet!

  • Lech Poznań – F91 Dudelange
  • Raków Częstochowa – Slavia Praga

Zasady promocji:

Postaw kupon:

  • min. 2 zdarzenia, w tym zdarzenia na dzisiejsze mecze Rakowa i Lecha
  • kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30, brak wymaganego kursu ogólnego
  • stawka dokładnie 22 lub 62 zł
    Od razu po postawieniu kuponu spełniającego warunki promocji otrzymasz freebet o wartości 50% stawki – 11 lub 31 zł! Darmowy zakład jest do wykorzystania na całą ofertę sportową.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author