Silesion.PL

serwis informacyjny

Idris Elba dołącza do gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Idris Elba dolacza do gry Cyberpunk 2077 Phantom Liberty.

Idris Elba dolacza do gry Cyberpunk 2077 Phantom Liberty.

Podczas gali The Game Awards 2022 firma CD PROJEKT RED zaprezentowała zupełnie nowy zwiastun Phantom Liberty, nadchodzącego dodatku do thrillera szpiegowskiego Cyberpunk 2077. Teaser zawiera wszystkie nowe materiały z gry i rozgrywki oraz ujawnia nowego członka obsady.

Teaser pokazany na corocznej gali wręczenia nagród daje graczom zupełnie nowe spojrzenie na Dogtown w Night City, gdzie akcja dodatku zostanie osadzona, a także przebłyski rozgrywki i zupełnie nowe dodatki. Teaser ujawnia również nowe postacie, wśród których główną rolę odgrywa Solomon Reed. 

Przedstawiamy Idrisa Elbę w roli Solomona Reeda, agenta FIA Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Dołącz do niego i podejmijcie się niemożliwej misji szpiegowskiej napędzanej chęcią przetrwania.

Przygotuj się na Widmo wolności – dodatek do Cyberpunka 2077 w klimacie thrilleru szpiegowskiego, którego akcja odbywa się w zupełnie nowej lokacji w Night City. Premiera na PC, PS5 i Xbox Series X|S w 2023.

W tej roli aktor Idris Elba (Luther, Fast and Furious: Hobbs and Shaw, Sonic The Hedgehog 2, The Suicide Squad), który dołącza do obsady Phantom Liberty wraz z Keanu Reevesem jako Johnny Silverhand, Reed jest weteranem agenta New United States of America i najwyraźniej jedyną osobą, której gracze mogą zaufać, aby pomóc im wypełnić niemożliwą misję szpiegowską i przetrwać. Po kulminacyjnym momencie zwiastuna aktor pojawił się w specjalnym przesłaniu wideo skierowanym do widzów i graczy na całym świecie, komentując postać Reeda i jego rolę w fabule Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zostanie wydana na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC w 2023 roku. Dokładna data premiery i ceny zostaną ujawnione. Aby uzyskać więcej informacji, śledź Cyberpunk 2077 na Facebooku ,  Twitterze i odwiedź  cyberpunk.net .

O grze Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 to oparta na narracji gra RPG z otwartym światem, której akcja toczy się w najbardziej tętniącej życiem i niebezpiecznej metropolii przyszłości — Night City. Gra przedstawia historię V, najemnika, który zyskuje na popularności w świecie ulepszonych cybernetycznie ulicznych wojowników, zaawansowanych technologicznie netrunnerów i korporacyjnych life-hakerów. Wykorzystując charakterystyczną dla CD PROJEKT RED koncepcję wyborów i konsekwencji, gracze będą musieli stawić czoła trudnym decyzjom, które będą miały wpływ na całą grę. Zdobywca ponad 200 nagród, Cyberpunk 2077 osadzony jest w uniwersum klasycznego, papierowego systemu RPG Cyberpunk 2020.

O CD PROJEKT RED
CD PROJEKT RED to studio gier komputerowych założone w 2002 roku. Zajmuje się tworzeniem i wydawaniem gier wideo na komputery osobiste i konsole do gier wideo. Do flagowych tytułów studia należą seria gier Wiedźmin, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana oraz futurystyczna gra fabularna klasy AAA — Cyberpunk 2077, na podstawie której powstał serial anime Netflix Cyberpunk: Edgerunners, stworzony przez CD PROJEKT RED i Studio Trigger są oparte. Wraz z GOG.COM, sklepem z grami oferującym starannie wyselekcjonowane tytuły na komputery PC i Mac, CD PROJEKT RED jest częścią Grupy CD PROJEKT. CD PROJEKT SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (ISIN: PLOPTTC00011).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024