Silesion.PL

serwis informacyjny

Hubert Sadowski nowym obrońcą GKS Katowice

Hubert Sadowski nowym obronca GKS Katowice

Hubert Sadowski nowym obronca GKS Katowice

21-letni obrońca Hubert Sadowski został wypożyczony na rok do GKS Katowice z Pogoni Szczecin. Środkowy obrońca jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. W sezonie 2018/19 występował na poziomie seniorskim w drugiej drużynie Pogoni, a na sezon 2019/20 został wypożyczony do Błękitnych Stargard. W 27 meczach ligowych strzelił 3 gole i uzyskał jedną asystę. Rundę jesienną minionego sezonu spędził w Stomilu Olsztyn rozgrywając 10 meczów w Fortuna 1 Lidze, natomiast wiosną reprezentował ligowego rywala GKS-u – Skrę Częstochowa, z którą wywalczył awans będąc podstawowym zawodnikiem składu.

– Hubert w trakcie ostatnich dwóch sezonów regularnie występował na szczeblu centralnym, potwierdzając swoje umiejętności i zbierając cenne doświadczenie. W GieKSie, po wyrażeniu zgody na wypożyczenie Mateusza Brody do innego klubu, ma wzmocnić rywalizację wśród środkowych obrońców – mówi Robert Góralczyk, dyrektor sportowy GieKSy. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author