Silesion.PL

serwis informacyjny

Hot Bekon Dog w stylu amerykańskim zawita z zimowymi nowościami na stacje Circle K

Z okazji sezonu zimowego sieć Circle K przygotowała nowe pozycje w swojej ofercie gastronomicznej. Jeszcze przed Świętami fani popularnej przekąski będą mogli spróbować Hot Bekon Doga w stylu amerykańskim, w otwartej bułce wraz z kiełbaską owiniętą boczkiem. To nie koniec nowości, bo na stacjach sieci pojawi się również zimowy syrop do kawy „Winter Spice” oraz przekąski idealne dla wszystkich miłośników świątecznych wypieków: ciastko nugatowe oraz warkocz klonowy.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby umilić świąteczne przygotowania, Circle K wprowadziła nowe propozycje przekąsek i słodkości, które są już dostępne na stacjach sieci. To również okres, w którym rozpoczynają się pierwsze powroty do domu lub wyjazdy do rodziny, aby wspólnie spędzić ten magiczny czas. Jak wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Circle K1, co trzeci Polak w trakcie podróży zatrzymuje się na krótką przerwę, by odpocząć i zjeść coś pysznego, a blisko połowa z nich sięga po zestawy składające się z przekąski i napoju. Na stacjach Circle K jest już dostępna chrupiąca nowość – Hot Bekon Dog w stylu amerykańskim, czyli zgrillowana wieprzowa kiełbaska owinięta soczystym wędzonym bekonem, serwowana w otwartej bułce w towarzystwie chrupiącej, prażonej cebulki i ulubionego sosu. To nowy wariant kultowej przekąski, po którą sięga aż 67%2 klientów.

To niejedyna nowość, która pojawi się w ofercie na stacjach Circle K. Kolejną jest zimowy syrop do kawy „Winter Spice”, nasycony rozgrzewającym imbirem i goździkami z dodatkiem słodkiego cynamonu, który z pewnością przypadnie do gustu niejednemu wielbicielowi aromatycznych kaw z wyczuwalną nutką smakową. Kanadyjska sieć przygotowała również świąteczne propozycje dla wszystkich fanów słodkości. Z pewnością ciężko przejść obojętnie obok nugatowego ciastka czy warkocza klonowego, których aromatyczny zapach unosi się w powietrzu. Nowości z oferty gastronomicznej na stacjach Circle K z pewnością umilą świąteczne wyjazdy.

Warto pamiętać, że posiadacze karty programu lojalnościowego EXTRA, kupując dowolnego Hot Doga lub kawę, także z własnym kubkiem, mogą zaoszczędzić 1 zł. To nie koniec stałych rabatów dla klubowiczów – po zebraniu 100l zatankowanego paliwa na swoim koncie można odebrać voucher z rabatem 50% na zakup dowolnego Hot Doga czy kawy, w tym również wspomnianej nowości. Ponadto każda zakupiona kawa w okresie zimowym do 14 lutego 2024 r. ma „moc pomagania”. Circle K przekaże 10% zysku ze sprzedaży kawy z kartą EXTRA na rzecz wsparcia telefonu zaufania 116 111 Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Stale urozmaicamy naszą ofertę i poszukujemy nowości, aby klienci mogli testować różne smaki. Nasz nowy Hot Bekon Dog, „do schrupania na boczku”, jak mówimy w haśle promującym ten produkt, jest unikatem na rynku. Jako jedyna sieć stacji paliw serwujemy kiełbaski do Hot Dogów opiekane na płaskim grillu, regularnie i starannie obracane, dzięki czemu są równomiernie opieczone i chrupiące, zachowując jednocześnie soczystość. Sezon zimowy w naszej ofercie obfituje również w nowości kojarzące się z atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Do nich z pewnością można zaliczyć nowe wypieki: ciastko nugatowe i warkocz klonowy. Mamy nadzieję, że nasze przekąski i aromatyczne kawy niejednej osobie kojarzą się z powrotami do domu rodzinnego – nie tylko na Święta – podsumowuje Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Więcej informacji o nowościach na stacjach Circle K można znaleźć na stronie: https://www.circlek.pl/hot-bekon-dog.

1 Badanie zostało przeprowadzone przez SW Research w listopadzie 2023 r. w formie wywiadów online na zlecenie Circle K na reprezentatywnej próbie pełnoletnich Polek i Polaków.

2 Wyniki badania przeprowadzonego przez Circle K w 2022 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024