Silesion.PL

serwis informacyjny

HIGH League Grand Prix – 500 000 zł tylko dla zwycięzcy

Tego jeszcze nie było we freak fightach: HIGH League Grand Prix! Ośmiu uczestników, wszystkie walki jednego wieczoru.

Podczas styczniowej konferencji przed drugą galą HIGH LEAGUE ogłoszoną nową formułę: HIGH League Grand Prix! Ośmiu uczestników, wszystkie walki jednego wieczoru. Nagroda w wysokości 500 000 zł przewidziana jest tylko dla zwycięzcy.

  • brak limitu wagowego zawodników
  • losowanie przeciwników podczas ważenia
  • drabinka pucharowa

Natomiast już 5 lutego w Tauron Arenie Kraków w walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. W karcie jest również Maciej “Zony” Zoniuk.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

5 4 Głosowania
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x
()
x