Silesion.PL

serwis informacyjny

Happy Hours powraca w październiku w wielkim stylu.

Skorzystaj z Godziny dla Mistrzów i zwiększ swoją wygraną o 14%.

Już 23 i 24 października zostaną rozegrane spotkania III kolejki fazy grupowej najbardziej elitarnych rozgrywek piłkarskich w Europie. Z tej okazji od 17 do 18 dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours! Dodaj go do swojego kuponu i zwiększ wygraną o 14%. We wtorek i środę przed pierwszymi spotkaniami danej kolejki Ligi Mistrzów dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours w wysokości 1.14.

W tym sezonie mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich w Europie startują wcześniej niż do tej pory. Bonus będzie aktywny od 17:00 do 18:00 we wszystkie dni, kiedy najlepsze kluby w Europie rywalizować będą w Champions League.

Jak skorzystać z promocji:

    • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych zdarzeń z oferty prematch.
    • Minimalna stawka kuponu to 20 zł.
    • Promocja obejmuje wszystkie zakłady dostępne w ofercie z wyłączeniem Wirtualnych Sportów.
    • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Najbliższe Happy Hours już 23 i 24 października!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author