Silesion.PL

serwis informacyjny

Happy Hours na skoki narciarskie w Fortunie sezon 2019/20

Słowa „szczęśliwy” i „godzina” pojawiają się razem od stuleci, opisując przyjemne czasy. W akcie I, sceny 2 króla Williama Szekspira, Henryka V, mówi: „ Dlatego, moi panowie, nie pomijajcie szczęśliwej godziny / Które mogą dać dalszą wyprawę… ” Termin „Happy Hour” rozpowszechniła marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych. Załoga staku USS Arkansas zaczęła nazywać organizowane na pancerniku różnorodne rozrywki, w tym mecze bokserskie i zapaśnicze, muzyka, tańce i projekcje filmów. Pod koniec I wojny światowej praktyka „Happy Hours” rozprzestrzeniła się w całej marynarce wojennej.

Natomiast w zakładach bukmacherskich Fortuna nadszedł czas na Happy Hours na skoki narciarskie. W dni zawodów Pucharu Świata dodaj do swojego kuponu zawierającego wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi prematch bonus kursowy, który podwyższy wygraną aż o 14%.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji

  • Czas trwania: od 14:00 do 15:00 w dniu 23.11.2019 oraz 9:30 do 10:30 w dniu 24.11.2019
  • Kanały: strona www i aplikacja mobilna
  • Oferta: oferta prematch na skoki narciarskie
  • Typ kuponu: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Stawka: min. 20 zł brutto
  • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024