Silesion.PL

serwis informacyjny

Happy Hours 9 i 10 kwietnia w Fortunie

Już 9 i 10 kwietnia zostaną rozegrane pierwsze spotkania ćwierćfinałowe najbardziej elitarnych rozgrywek piłkarskich w Europie. Z tej okazji od 17 do 18 dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours w zakładach bukmacherskich Fortuna! Dodaj go do swojego kuponu i zwiększ wygraną o 14%.

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Zarejestruj się przez TEN specjalny link i odbierz zakład bez ryzyka do 120 zł + darmowe 20 PLN na zakłady + bonus od depozytu do 1000 PLN

Przed nami spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Z tej okazji Fortuna daje wszystkim graczom szansę sprawdzenia się w Ekspercie+. Wytypuj poprawnie 8 zaproponowanych spotkań europejskich pucharów i oprócz wygranej zgarnij bonus w wysokości nawet 50 000 zł.

  • Liverpool – FC Porto

Liverpool miał sporo szczęścia w losowaniu ćwierćfinałowego rywala w Lidze Mistrzów. Przed rokiem pierwszy mecz tych drużyn w 1/8 finału zakończył się wynikiem aż 5:0 dla podopiecznych Kloppa. Czy w tym sezonie będzie podobnie? Typ na 1/+3,5 bramki?

  • Tottenham Hotspur – Manchester City

Faworytem tego ćwierćfinału jest oczywiście Manchester City, ale Tottenham w tak prestiżowym starciu na nowym stadionie z pewnością będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Czy defensywa Spurs jest gotowa na spotkanie z Sane, Jesusem i spółką?

  • Ajax – Juventus

Ajax zaskoczył całą piłkarską Europę pewnie eliminując Real Madryt w poprzedniej rundzie. Czy kolejną ofiarą ambitnej drużyny z Amsterdamu będzie Juventus? Mistrzowie Włoch są niezwykle zdeterminowani by w tym roku sięgnąć po najcenniejsze klubowe trofeum.

  • Manchester United – FC BarcelonaBarcelona jest uznawana za jednego z głównych pretendentów do zdobycia Ligi Mistrzów w tym sezonie. Czy Czerwone Diabły by wyeliminować mistrzów Hiszpanii muszą liczyć na cud, podobnie jak w rywalizacji z PSG? Jeśli nie stracą bramki u siebie wszystko jest możliwe.

Skorzystaj z Godziny dla Mistrzów i zwiększ swoją wygraną o 14%.

We wtorek i środę przed pierwszymi spotkaniami danej kolejki Ligi Mistrzów dostępny będzie bonus kursowy Happy Hours w wysokości 1.14.

Bonus będzie aktywny od 17:00 do 18:00 we wszystkie dni, kiedy najlepsze kluby w Europie rywalizować będą w Champions League.

Jak skorzystać z promocji:

  • Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych, piłkarskich zdarzeń z oferty prematch.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 zł.
  • Promocja obejmuje wszystkie piłkarskie zakłady dostępne w ofercie z wyłączeniem Wirtualnych Sportów.
  • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author