Silesion.PL

serwis informacyjny

“Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie” a Oscary – szeroka oferta! Bukmacherzy typują szanse Star Wars

Fani gwiezdnej sagi w oczekiwaniu na najnowszy film z serii Star Wars spekulowali ostatnio na temat długości filmu “Skywalker. Odrodzenie”. Prawdopodobnie poznaliśmy przybliżony czas jego trwania. Brat Johna, Don Williams powiedział, że jego brat napisał 135 minut muzyki, co może sugerować, jak długim filmem będzie finałowa odsłona nowej trylogii.

Dawno temu w nie tak odległej galaktyce legalny polski bukmacher BETFAN przygotował ofertę na to jak “Gwiezdne Wojny: Epizod IX” poradzą sobie podczas najbliższej gali Oscarów.

Czy Adam Driver zostanie nominowany do Oscara?

  • Tak – kurs 5.50
  • Nie – kurs 1.08

Czy Star Wars: Epizod IX zostanie nominowany do Oscara za najlepsze efekty specjalne?

  • Tak – kurs 1.25
  • Nie – kurs 3.20


Czy John Williams zostanie nominowany za do Oscara za najlepszą muzykę oryginalną?

  • Tak – kurs 1.45
  • Nie – kurs 2.35


Oddział gwiezdnej floty BETFAN – oprócz zakładów widocznych w tym piśmie – oferuje szeroką gamę typów, które sprawdzicie, klikając TUTAJ

Jak na razie nie znamy fabuły “Gwiezdnych Wojen Skywalker. Odrodzenie”.

Na planie wciąż szeptano o jednej konkretnej scenografii. Wszyscy mówili: “Musisz to zobaczyć. Kiedy to zobaczysz, stopi ci się mózg”, zdradził reżyser. J.J. powiedział mi jednak: “Nie rób tego. To ostatnie ujęcie filmu. Nie chcesz sobie tego zepsuć. Będziesz chciał być w kinie, kiedy to się wydarzy. Zaufaj mi“.

Jestem strasznie ciekawski, więc bardzo chciałem rzucić okiem. Ale jeśli rozmawiasz z magikiem, a on prosi, żebyś mu zaufał… Czasem chcemy dowiedzieć się, jak wyciągnięto królika z kapelusza, ale J.J. to tak magiczny magik, że stwierdziłem: zrób to, oszukaj mnie, poczekam i dam się oszukać, dodał Smith. Mimo, że mogłem dowiedzieć się, o czym mowa, stwierdziłem, że się powstrzymam. Podoba mi się jego plan. A J.J. jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author