Silesion.PL

serwis informacyjny

Gwiazdy sportu zbiorą pieniądze dla paralimpijczyków. Wszystko przy okazji turnieju w padla

W sobotę, 3. lutego, na stołecznych kortach InterPadel odbędzie się turniej gwiazd w padla, Cupra Padlowe. Wśród uczestników nie zabraknie takich osobistości świata sportu jak Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Łukasz Kadziewicz czy bracia Żewłakowowie. Na kortach będą rywalizować z dziennikarzami i osobistościami medialnymi: Maciejem Dowborem, Rafałem Maserakiem, Grzegorzem Kajdanowiczem i innymi. Superbet, sponsor turnieju, przetestuje celność uczestników w specjalnej strefie darta, zbierając w ten sposób środki na wsparcie paralimpijczyków w roku igrzysk.

Padel to sport rakietowy przypominający skrzyżowanie tenisa ze squashem. Widowiskowy, dynamiczny, międzypokoleniowy i inkluzywny, wiele lat temu podbił serca mieszkańców między innymi Hiszpanii, gdzie uprawia go ponad 3,5 miliona osób. Na Półwyspie Iberyjskim jest sportem numer dwa, po futbolu. To właśnie z tego kraju padel rozpoczął podbój świata, a z danych Międzynarodowej Federacji Padla wynika, że w 2022 roku w 110 krajach świata grało w niego przeszło 25 milionów osób.

Padel to fantastyczna, towarzyska gra, której może spróbować dosłownie każdy. Chcemy popularyzować ten sport, bo marzy nam się, że rozrusza Polaków, tak jak porwał Hiszpanów czy Skandynawów. Aby sport, jako dyscyplina, rósł w siłę, potrzebuje „twarzy” i dobrych zawodników, którzy zainspirują kolejnych do gry. Chcemy takich reprezentantów wychować, stąd nasz program stypendialny PADLOWE, który będzie długofalowo wspierał finansowo młodych, polskich padlistów – mówi Tomasz Smokowski, współzałożyciel Kanału Sportowego, organizator turnieju Cupra Padlowe i ambasador marki Superbet.

W turnieju wystąpią postaci znane ze światowych kortów, boisk i ze świata kultury oraz dziennikarstwa. Superbet, który w swoich sponsoringach stawia na niestandardowe rozwiązania, maksymalizujące korzyści dla wspieranych partnerów, a także prowadzi szeroko zakrojone działania CSR, zaangażuje uczestników w specjalnej strefie darta. Każdy chętny dostanie do ręki rzutki, a wyniki na tarczy Superbet przełoży na bezpośrednie wsparcie dla Fundacji Polskiego Komitetu Paralimpijskiego. – W sponsoringu stawiamy nie tylko na te sporty, które są na pierwszych stronach gazet dzisiaj, ale też na takie, które w naszej opinii mają potencjał, aby znaleźć się tam w kolejnych latach. Szeroki oddźwięk i wysoka frekwencja jakimi cieszyły się szachowe Superbet Rapid&Blitz czy Superbet Poland Darts Masters udowodniły, że to dobra droga. Że również w sponsoringu warto spojrzeć szerzej i włączać do swojego portfolio dyscypliny, które mają potencjał, żeby podbić serca Polek i Polaków. Nie mam wątpliwości, że będący na fali wznoszącej padel jest takim sportem. Inkluzywnym, międzypokoleniowym, dynamicznym. Przykład Hiszpanii pokazuje, że to nie musi być dyscyplina niszowa, a przy fenomenalnej grze Igi Świątek czy Huberta Hurkacza, sporty rakietowe będą u nas tylko rosły – podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Igrzyska za pasem, nie tylko te olimpijskie, ale też paralimpijskie, które odbędą się w Paryżu w dniach 28 sierpnia – 8 września. Z poprzednich, w Tokio, nasi reprezentanci wrócili z workiem 25 medali, w tym 7 złotych. W tym roku liczymy przynajmniej na podtrzymanie tego dobrego rezultatu, a w tym celu wsparcie partnerów, jak Superbet, będzie niezbędne.

Dziękujemy za wsparcie i z całego serca trzymamy kciuki za dobre oko i celność uczestników turnieju. W końcu pomoc naszym paralimpijczykom, którzy już niebawem w Paryżu znów powalczą o medale, to strzał w dziesiątkę. Cieszymy się, że w roku olimpijskim Superbet pamięta również o nas – mówi Łukasz Szeliga, Prezes Fundacji.

Gwiazdy będą zatem wykazywać się swoją celnością i precyzją nie tylko na korcie, walcząc o zwycięstwo w turnieju Cupra Padlowe, ale również w strefie Superbet, rzucając do tarczy i dorzucając się tym samym do środków przekazanych na rzecz paraolimpijczyków. – Wierzymy w padla i wierzymy w rucha paralimpijski. Jestem przekonany, że to będzie dobre połączenie i bardzo się cieszę, że możemy być jego architektami – podkreśla CEO Superbet Polska.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024