Silesion.PL

serwis informacyjny

Gramy Grubo Premier League – zakład bez ryzyka za 299 PLN w BETFAN

Tak jest! Dzisiaj startuje najlepsza liga na świecie i z tej okazji BETFAN ma dla Was coś specjalnego w ramach Radaru365. Zagrajcie bez ryzyka za 299 zł na mecz otwarcia, w którym Liverpool zmierzy się z Norwich. Myślicie, że drużynę Kloppa czeka lekka przeprawa? Nam się wydaje, że o wiele łatwiej będzie Graczom, którzy skorzystają z dzisiejszego Radaru365! Zarejestruj się z kodem LEGALNY i odbierz należne bonusy!

ZASADY:

  1. Promocja obowiązuje w dniu 09.08
  2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 299 złotych.
  3. Kupon musi zawierać typ z meczu Liverpool – Norwich z kursem co najmniej 1,5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 09.08, 23:59
  4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
  5. Jeżeli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 30 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.
  6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.
  7. Bonus zostanie dopisany w sobotę, 10.08
  8. Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024