Silesion.PL

serwis informacyjny

Gra o Tron – kto umrze w trakcie 8.sezonu – kursy bukmachera

Pierwszy odcinek 8. sezonu “Gry o tron”, produkowanego przez HBO słynnego serialu, zobaczymy 15 kwietnia. Serial ten przyzwyczaił nas do nagłych i niespodziewanych śmierci swoich bohaterów. Uwielbiana przez widzów adaptacja epickiej sagi fantasy George’a RR Martina z uśmiercania najważniejszych postaci uczyniła swój znak rozpoznawczy, a teraz kluczowi gracze, tacy jak Jon Snow, Daenerys Targaryen, Sansa Stark i Cersei Lannister, wszyscy przygotowują się do walki o Żelazny Tron. rozbudowaną ofertę na wydarzenia w Grze o tron znajdziecie także na stronie Betfan.pl – nowego bukmachera z licencją Ministra Finansów.

 • Co się wydarzy w 5 odcinku 8 serii Gry o Tron – kursy bukmacherów

Zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiły ofertę w której możemy wytypować, kto naszym zdaniem zginie (lub nie) w ostatnim sezonie Game of Thrones. Zakłady możemy oddawać do niedzieli 14 kwietnia, do godziny 20:00. Pamiętaj że kursy mogą ulec zmianie. Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Zarejestruj się przez TEN specjalny link i odbierz zakład bez ryzyka do 120 zł + darmowe 20 PLN na zakłady + bonus od depozytu do 1000 PLN

Natomiast zakłady bukmacherskie LV BET postanowiły rozszerzyć ofertę z okazji premiery ostatniego sezony Game of Thrones. Znajdziemy tam wiele pobocznych zdarzeń. Bukmacher ma dla nas naprawdę bogatą ofertę. Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich Ivbet.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta

Kto przetrwa ostatni sezon Gry o Tron? Fortuna

Gra o Tron (serial TV) – umrze w trakcie 8.sezonu (TAK lub NIE)
 liczy się tylko informacja zaprezentowana w serialu HBO

Arya Stark

 • NIE: 1.28
 • TAK: 3.00

Kto mógłby zabić Aryę? Spędziła większą część sześciu sezonów trenując jako zabójczyni, stając się w zasadzie wszechmocnym bogiem śmierci. Opcje zasadniczo sprowadzają się do złego użytkownika magii, takiego jak Król Nocy. Ale Arya też ma przeciwko niemu przewagę: w sezonie 7 została obdarowana sztyletem ze stali walii przez swojego brata Brana, po tym, jak otrzymał go od Littlefingera. Mniej prawdopodobna teoria głosi, ze młodsza córka Starka poświęci się, by ocalić życie jednego z jej ocalałych rodzeństwa, Sansy, Brana lub Jona, w przedostatnim lub ostatnim odcinku. Umrze heroicznie i honorowo, ale umrze.

Bran Stark

 • NIE: 1.28
 • TAK: 3.00

Bran jest już trochę martwy. Bądźmy szczerzy: nie jesteśmy nawet pewni, czy Bran może umrzeć, gdy jest Trójookim Krukiem. Jesteśmy pewni, że ma kluczową rolę do odegrania w pokonaniu Króla Nocy . Czy jego nadprzyrodzona moc pomoże mu przetrwać to spotkanie? Naszym, jak i bukmachera zdaniem, Bran będzie kluczową postacią do ostatnich minut serialu.

Cersei Lannister

 • NIE: 12
 • TAK: xxx (brak kursu)

Królowa złych decyzji jest teraz królową Westeros, ale wciąż pozwala na złość i ambicje. Tajny spisek Cersei, by zhańbić rozejm z Danerys, przyniesie odwrotny skutek, podobnie jak jej plany umieszczenia Joffreya i Tommena na tronie zakończyły się śmiercią jej synów. Cersei ma niewiele powodów do życia – z wyjątkiem jej przyszłego dziecka – i wydaje się, że jest gotowa zdradzić resztę ludzkości. Cersei wolałaby, by cały świat rozsypał się wokół niej, niż gdyby miała przegrać. Do tego dochodzi przepowiednia Maggy o młodszej i piękniejszej królowej, która rzuci Cersei w dół i weźmie wszystko, co jest jej drogie. 

Daenerys Targaryen

 • NIE: 4
 • TAK: 1,16 

Wątpliwe żeby Daenerys kiedykolwiek rządził na Żelaznym Tronie. Cała jej podróż opiera się zasadniczo na jednym celu, ale czy nie byłoby ironicznie, gdyby nigdy tam nie dotarła? Po drodze zainspirowała wiele postaci, rządziła przez pewien czas, więc prawdopodobnie to bohaterowie tacy jak Jon Snow i Tyrion Lannister, będą kontynuować i próbować kształtować Westeros w jej imieniu, po jej nieoczekiwanej śmierci.  Ostateczny los Dany’ego to jedno z największych pytań w ostatnim sezonie, a naprawdę są tylko dwie opcje: weźmie Żelazny Tron lub umrze próbując. Aktorka Emilii Clarke niedawno zasugerowała, że pod koniec sezonu, Daenerys z rodu Targaryenów, Pierwsza tego imienia, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielka z Okowów i Matka Smoków podejmuje mroczną, ciężką decyzję

Drogon

 • NIE: 4
 • TAK: 1,16 

Drogon jest jednym z trzech smoków urodzonych na pustkowiach poza Lhazarem, wraz z Rhaegalem i Viserionem. Został nazwany na cześć zmarłego męża Daenerys, Khal Drogo. Można go odróżnić po czarno-czerwonych łuskach i czerwono-czarnych skrzydłach. Jest także osobistym wierzchowcem Daenerys. Jest zdecydowanie najbardziej agresywny z trzech smoków. Jest także pierwszym, który reaguje na rozkazy i przejmuje inicjatywę w konfrontacjach. Często poszukuje uczuć matki, jednak nawet ona nie jest bezpieczna wobec jego gniewu ( na przykład gdy warknął na Daenerys bez ostrzeżenia, gdy próbowała rozbroić konflikt między trzema smokami). Drogon zaciekle chroni swoją matkę ignorując rany, więc jego szanse na przeżycie bukmacherzy z Fortuny wycenili bardzo nisko.

Euron Greyjoy

 • NIE: 11
 • TAK: (brak kursu)

Przerażająca Yara udowodniła, że ​​nie zatrzyma się przed niczym, by objąć tron ​​Żelaznych Wysp, a nawet zaciągnąć jej lud na wojnę Targaryenów. Theon, w końcu powracając do zmysłów, jest zdecydowany udowodnić swoją lojalność wobec swojej rodziny i choć może wydawać się tchórzliwy, jest wyraźnie skłonny zabić dla tych, których kocha. Z siłami Daenerys, Jona, Tyriona lub kogokolwiek innego, rodzeństwo Greyjoy prawdopodobnie powróci na Żelazne Wyspy z potężnym wsparciem. Biedny Euron nie będzie miał szans.

Gendry

 • NIE: 1.28
 • TAK: 3

Po kilku sezonach poza ekranem, Gendry wrócił w ostatnim odcinków. Wrócił do serialu po czterech latach wiosłowania – czy tylko po to, żeby mógł umrzeć? Wydaje się mało prawdopodobne, by ostatni Baratheon został sprowadzony bez dobrego powodu, więc bukmacherzy z Fortuny nie oferują…fortuny za trafne wytypowanie jego przeżycia.

Grey Worm

 • NIE: 1.28
 • TAK: 3

Szary Robak jest przygotowywany do bitwy w najnowszym zwiastunie, a biorąc pod uwagę, że te nadchodzące bitwy prawdopodobnie będą miały wysoką liczbę zgonów, stawia to go w nieciekawej sytuacji. Co więcej: jest ogólnie przyzwoitą postacią z emocjonalnymi więzami, więc jego śmierć na pewno zaskoczy fanów serialu. Pamietajmy, że to jeden z niewielu lojalnych żołnierzy Daenerys, a Szary Robak, nigdy nie uciekał przed zagrożeniem.

Hot Pie

 • NIE: 1.14
 • TAK: 4.3

Jaki szaleniec chciałby skrzywdzić przemiłego piekarza? Wyobraźmy sobie Westeros, w którym Hot Pie nie zajmuje się pieczeniem, a zamiast tego zajmuje należne mu miejsce na Żelaznym Tronie. Kraina mlekiem i miodem płynąca. Czyż nie?

Jaime Lannister

 • NIE: 4.50
 • TAK: 1.12

Odkupienie Jamiego Lannistera, niedoszłego zabójcy dziecka (Bran) i Zabójcy Królów do szlachetnego mężczyzny jest prawie ukończone. Ostatnim aktem w jego opowieści będzie poświęcenie siebie, może w celu ochrony Danerys przed własną siostrą? Dokonał już wyboru między pomaganiem żyjącym a pomaganiem swojej siostrze, ale wciąż musi wybierać między Brienne a Cersei. Jesteśmy prawie pewni, że Jaime umrze. Zwłaszcza jeśli spełnią się teorie na temat jego udziału w głównych proroctwach. Patrząc na kursy bukmachera, pewniak do zakończenia żywota. Za postawioną dyszkę na jego śmierć, bukmacher w razie trafnego wytypowania wypłaci nam…11,20 zł!

Jon Snow

 • NIE: 1,55 
 • TAK: 2,15

Podobnie jak jego nowa miłość (i ciocia) Dany, Jon Snow prawdopodobnie przeżyje. Jest zbyt ważny dla narracji, aby ot tak zniknąć z serialu. Istnieją teorie, że Jon musi umrzeć , aby osiągnąć ogólne zwycięstwo, co stawia go wyżej na “liście śmierci”. W rzeczywistości śmierć Snowa wydaje się niemal tak samo prawdopodobna jak to, że Jon przeżyje, jak Książę, który był Obiecany. Sprawa przeżycia Jona pasuje także do proroctwa Azora Ahai .

Azor Ahai jest legendarnym bohaterem, który podobno zakończył Długą Noc, pierwszą wielką wojnę ze zmarłymi. Zgodnie z przepowiednią, Azor Ahai odrodzi się, aby ponownie wyzwolić świat z niebezpieczeństwa i ostatecznie spowodować sam zginanie kolana. Ten wybawiciel będzie ponoć odrodzony pośród dymu i soli, obudzi smoki z kamienia, narodzi się, gdy gwiazdy krwawią, i narysuje płonący miecz, zwany Przynoszącym Światło

Jorah Mormont

 • NIE: 4.75
 • TAK: 1.11

Niewielu ludzi jest tak zaciekle lojalnych wobec Daenerys Targaryen jak Jorah, który wielokrotnie ratował życie swojej królowej i wyruszył w niemal śmiertelną podróż, aby wyleczyć swoją szarość i mógł jej ponownie służyć. Jako taki, Jorah nie zawahałby się poświęcić siebie za Matkę Smoków podczas wielkiej bitwy o Żelazny Tron.

Varys

 • NIE: 3.75 
 • TAK: 1.18  

Varys to mądra i przebiegła postać, która niejednokrotnie wychodziła obronną ręką z opresji. Jest jednak jedna ważna kwestia dla Varysa: to przepowiednia Melisandre. W zeszłym sezonie Melisandre powiedział Varysowi, że został przeklęty i umrze w dziwnej krainie (co oznacza Westeros), tak jak ona. Gra o Tron zawsze była serią o proroczych proroctwach,

Melisandre

 • NIE: 4.50 
 • TAK: 1.12  

Missandei jest doradcą, a nie wojownikiem, i dlatego prawdopodobnie nie będzie walczyć w głównej walce. Nie jest też na tyle ważna postacią, by zostać skazana przez pisarzy na wielką emocjonalną śmierć. Wszystko to wskazuje na to, że jej przetrwanie jest prawdopodobne. Bukmacherzy z Fortuny są jednak innego zdania i za postawiione 10 zł na jej przeżycie oferują aż 45 złotych w przypadku wygranej.

Samwell Tarly

 • NIE: 1.15
 • TAK: 4.15  

Dlaczego bukmacher daje tak duże szanse na przeżycie Samwella? Ponieważ jest jednym z bohaterów z kluczowymi informacjami. Posiada wiedzę o prawdziwym związku Rhaegara Targaryena i Lyanny Stark, a tym samym o tożsamości Jona i pretensji do tronu. Uśmiercanie takiej postaci spowodowałoby nagromadzenie jeszcze więcej pytań bez odpowiedzi. Ostatni sezon powinien odpowiedzieć na wszystkie znaki zapytania, jakie pojawiły się w czasie poprzednich sezonów.

Sansa Stark

 • NIE: 1.50
 • TAK: 2.25

Starkowie staną na czele jak i w samym centrum wydarzeń podczas ostatniego sezonu i wydaje się całkiem prawdopodobne, że przynajmniej jeden z rodu Starków nie przetrwa. Sansa ma prawdopodobnie największe szanse na przeżycie, choćby z powodu swoich poprzednich przeżyć. Sansa Stark przeżyła pięć sezonów tortur a jej przemiana z bajkowej księżniczki do zimnej i wyrachowanej królowej nie może się zakończyć śmiercią.

Tyrion Lannister

 • Przeżyje: xxx (brak kursu)
 • Umrze: xxx (brak kursu)

Nie jest tajemnicą, że wśród setek postaci, które tworzą Grę o Tron, szybki i bystry Tyrion jest ulubieńcem publiczności. Ale jeśli jest coś, co HBO pokazało nam w tym serialu, to to że nie zawaha się zabić naszych ulubionych, nawet tych granych przez wielkich aktorów (pamiętacie Seana Beana?). Dlatego śmierć, której wszyscy się boimy, będzie śmiercią, która najbardziej pasuje do tej serii. Byłaby też przypomnieniem, że nikt nie jest bezpieczny w świecie Westeros, bez względu na to, jak popularny.

 

Zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiły ofertę w której możemy wytypować, kto naszym zdaniem zginie (lub nie) w ostatnim sezonie Game of Thrones. Zakłady możemy oddawać do niedzieli 14 kwietnia, do godziny 20:00. Pamiętaj że kursy mogą ulec zmianie. Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Zarejestruj się przez TEN specjalny link i odbierz zakład bez ryzyka do 120 zł + darmowe 20 PLN na zakłady + bonus od depozytu do 1000 PLN

Gra o Tron w LVBET

Zakłądy bukmacherskie LV BET poszły krok dalej i zadały pytanie typerom i miłośnikom serialu pytania o to, kto zasiądzie na tronie w ostatnim odcinku, kto przetrwa 8 sezon

Kto będzie rządził w Siedmiu Królestwach podczas ostatniego odcinka Gry o Tron?

Tutaj faworytami bukmachera są: Bran Snow (kurs 3.00), Jon Snow (kurs 3.8), jego przyrodnia siostra Sansa (kurs 7.40) i ciotka Jona? kochanka Jona? w każdym razie Daenerys Zrodzona w Burzy (kurs 5.60) Najmniejsze szanse bukmacher daje Zmartwychwstałemu Nedowi Stark (kurs 210!). Jon już zaznał reinkarnacji. Może czas na Seana Beana?

 • Jon Snow – kurs: 3.8
 • Daenerys Targaryen- kurs: 5.6
 • Cersei Lannister- kurs: 23
 • Nocny Król – kurs: 10
 • Tyrion Lannister – kurs: 7.8
 • Gendry – kurs: 5.2
 • Samwell Tarly – kurs: 38
 • Sansa Stark – kurs: 7.4
 • Arya Stark – kurs: 18
 • Bran Stark – kurs: 3
 • Euron Greyjoy – kurs: 79
 • Jaime Lannister – kurs: 21
 • Varys – kurs: 79
 • Theon Greyjoy – kurs: 157
 • Ser Davos Seaworth – kurs: 79
 • Yara Greyjoy – kurs: 131
 • Brienne – kurs: 105
 • Jaqen H’ghar – kurs: 43
 • Melisandre – kurs: 105
 • Gilly – kurs: 79
 • Jorah Mormont – kurs: 105
 • Bronn – kurs: 79
 • Tormund Zabójca Olbrzyma – kurs: 79
 • Sandor Clegane – kurs: 131
 • Daario Naharis – kurs: 131
 • Gregor Clegane – kurs: 131
 • Beric Dondarrion – kurs: 79
 • Gorąca Bułka – kurs: 124
 • Zmartwychwstały Ned Stark – kurs: 210

Kto przetrwa 8 sezon

W tym wypadku bukmacher LV BET największe szanse daje członkom rodu Starków (Ayra 1.33, Bran 1.4, Jon 1.33, , natomiast najmniejsze synom i córce Tywina Lannistera (Jamie 3.5, Cersei 7.70, Tyrion 2.40).

 • Arya Stark 1.33
 • Beric Dondarrion 2.55
 • Bran Stark 1.4
 • Brienne 1.72
 • Cersei Lannister 7.5
 • Daenerys Targaryen 2.7
 • Euron Greyjoy 9
 • Gendry 1.4
 • Szary Robak 3
 • Gorąca Bułka 1.01
 • Jaime Lannister 3.5
 • Jon Snow 1.33
 • Jorah Mormont 4.5
 • Lord Varys 4.5
 • Lyanna Mormont 1.55
 • Melisandre 4
 • Missandei 2.25
 • Podrick Payne 1.75
 • Robin Arryn 1.45
 • Samwell Tarly 1.05
 • Sandor Clegane 2.7
 • Sansa Stark 1.65
 • Ser Davos Seaworth 1.5
 • Theon Greyjoy 2.7
 • Tyrion Lannister 2.4

 

Kto zabije Cersei

Wśród potencjalnych zabójców pierworodnej córki lorda Casterly Rock – Tywina Lannistera, na lidera wyrasta…jej brat bliźniak i zarazem i kochanek Jaime (kurs 1.5). Tuż za Królobójcą, na życie Cersei czyha trzecie dziecko i druga córka lorda Eddarda i lady Catelyn Stark czyli Arya Stark (kurs 3.5)

 • Jaime Lannister 1.5
 • Arya Stark 3.5
 • Tyrion Lannister 9
 • Daenerys Targaryen 17
 • Nocny Król 26
 • Jon Snow 23
 • Euron Greyjoy 34
 • Brienne 21
 • Theon Greyjoy 23
 • The Hound 26

W którym odcinku zginie Cersei

Na śmierć Cersei, zdaniem bukmachera będziemy musieli poczekać do odcinka 5 lub 6

 • Odcinek 5 lub 6 – kurs: 1.17
 • Odcinek 3 lub 4 – kurs: 5
 • Odcinek 1 lub 2 – kurs: 34

Kto umrze w Grze o Tron 8

Ciężki sezon czeka na bohaterów serialu. Według fanów jak i bukmachera, każdy może zginąć, jednak faworytami do przedwczesnego zakończenia udziału w walce o tron są:

 • Euron Greyjoy 1.03
 • Lord Varys 1.08
 • Jorah Mormont 1.15
 • Beric Dondarrion 1.13
 • Melisandre 1.2
 • Jaime Lannister 1.22
 • Daenerys Targaryen 1.22
 • Theon Greyjoy 1.5
 • Tyrion Lannister 1.5
 • Sansa Stark 2.1
 • Szary Robak 1.4
 • Brienne 2
 • Podrick Payne 1.53
 • Gendry 3
 • Jon Snow 2.5
 • Bran Stark 2.7
 • Arya Stark 2.5
 • Samwell Tarly 4
 • Eddison Tollett 1.03

Kto zabije Nocnego Króla

Starkowie ocalą ludzkość lub Nocny Król przeżyje. Innej możliwości nie ma(?)

 • Jon Snow 3.5
 • Daenerys Targaryen 17
 • Arya Stark 1.6
 • Jamie Lannister 11
 • Gendry 15
 • Samwell Tarly 10
 • Cersei Lannister 26
 • Sansa Stark 21
 • Nocny Król przeżyje 11
 • Tyrion Lannister 19
 • Littlefinger 13

Kto zginie pierwszy

Bukmacher nie ma wątpliwości. Najpopularniejsi bohaterowie nie zginą w pierwszych odcinkach! Jednak biorąc pod uwagę liczbę zgonów w dotychczasowych sezonach Gry o tron, można czasem stwierdzić, że autor sagi, George R.R. Martin albo nienawidzi napisanych przez siebie postaci, albo fanów serialu. Jak będzie w ostatnim sezonie?

 • Euron Greyjoy 3
 • Yara Greyjoy 3.5
 • Sansa Stark 4.5
 • Theon Greyjoy 8.5
 • Jaime Lannister 11
 • Cersei Lannister 13
 • Deenerys Targaryen 25
 • Arya Stark 50
 • Tyrion Lannister 50
 • Jon Snow 80

Pamiętaj, że przepowiednie dotyczące losów bohaterów serialu są tylko naszymi przypuszczeniami i nie mogą być traktowane jako analiza zakładów bukmacherskich.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author