Silesion.PL

serwis informacyjny

Godziny otwarcia w święta Bożego Narodzenia zakładów bukmacherskich

Podczas grudniowych świąt, większości naziemnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich będą najczęściej zamknięte.


Jeśli chodzi o Wigilię Bożego Narodzenia (24 grudnia), stacjonarne punkty przyjmowania zakładów wzajemnych będą otwarte do wczesnych godzin popołudniowych.


W Boże Narodzenie (25 grudnia), wszystkie oddziały legalnych zakładów sportowych będą zakmnięte.

Natomiast zupełnie inaczej wyglądają godziny otwarcia w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. 26 grudnia stacjonare punkty bukmacherów w większości przypadków będą otwarte.

Nie inaczej jest w ostatni i pierwszy dzień roku. W Sylwestra, 31 grudnia stacjonarne punkty będą otwarte do wczesnych godziny popołudniowych. Natomiast w Nowy Rok, 1 stycznia większość punktów bukmacherskich będzie zamknięta. Poszczególne punkty z pewnością poinformują klientów o wyszczególnionych godzinach otwarcia


Oczywiście każdy z legalnie działających zakładów bukmacherskich przez internet (online), będzie w tym czasie działał 4 godziny na dobę.

  • 24 grudnia (Wigilia) – otwarte do godzin popołudniowych
  • 25 grudnia (Pierwszy dzień świąt) – nieczynne
  • 26 grudnia (Drugi dzień świąt) – otwarte w ograniczonych godzinach
  • 31 grudnia (Sylwester) – otwarte do godzin popołudniowych
  • 1 stycznia (Nowy Rok) – nieczynne

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024