Silesion.PL

serwis informacyjny

GoBoosters – podwyższone kursy na Ligę Mistrzów

GoBoosters w goplus bet podwyzszone kursy na Lige Mistrzow

GoBoosters w goplus bet podwyzszone kursy na Lige Mistrzow

Już dziś (13.09) rozpoczną się piłkarskie spotkania 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, dlatego nie mogło zabraknąć promocji GOBOOSTERS w legalnych zakładach GoPlusBet, która pozwoli Ci powiększyć wygrane w GO+ BET dzięki podniesionym kursom, aż o 30%!

  • W meczach Tottenhamu, Liverpoolu i Barcelony – OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA

Kurs łaczny – 3.66 PODWYŻSZONY NA 5.50!

Nie masz jeszcze konta w GoPlusBet? Sprawdź ofertę dla naszych czytelników:

Zakładając konto w GoPlusBet z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS otrzymujesz pakiet powitalny w postaci 1000 PLN Cashback, grę bez podatku, czyli wygrane większe o 14%, freebet 25 PLN w Twoje urodziny, cashout + oraz bonus za liczbę zdarzeń na kuponie.

Każdy lubi stare dobre AKO. Dobrze skrojone wygląda jak kupon idealny. Jeszcze nie tasiemka, ale na pewno wywoła więcej emocji niż zwykły solo zakład. No i oczywiście przyniesie większą wygraną!

Poznaj GO BOOSTERS. To specjalny produkt legalnego bukmachera GoPlusBet, który pozwoli Ci powiększyć wygrane dzięki podniesionym kursom! Kiedyś Bill Murray łapał duchy w filmie Ghostbusters, tak Ty teraz możesz złapać porządny kurs z naszym GO BOOSTERS.

O co tutaj dokładnie chodzi? Wyobraź sobie, że w przyszłej kolejce Ekstraklasy chcesz postawić na zwycięstwo Lecha, Legii i Rakowa. Po złożeniu takiego kuponu otrzymasz przykładowo kurs 4.70. Wyobraź sobie teraz, że w usłudze GO BOOSTERS możesz postawić na te same mecze, ale z kursem MIN. 30% WYŻSZYM! Jak to wpływa na wygraną? Przy postawieniu kuponu za 100 złotych, wygrasz ponad 30% więcej.

GO BOOSTERS przygotowują analitycy z Go+BET, którzy wybierają najciekawsze zdarzenia w ciągu dnia, składają je w jeden kupon i podnoszą kurs na AKO. Warto sprawdzać tę sekcję, bo być może właśnie przymierzałeś się do postawienia na takie same zespoły? Jeśli tak, to skorzystaj z naszego GO BOOSTERA i zwiększaj swoją potencjalną wygraną.

Zakładkę GO BOOSTERS znajdziesz na stronie głównej po lewej stronie – wśród „Popularne Ligi”. Możesz śledzić również nasze media społecznościowe, na których codziennie publikujemy nowe GO BOOSTERY. Ponadto na stronie głównej znajdziesz je na bannerach.

GO Boost

Kursy na dane spotkanie nie są atrakcyjne? Obecna potencjalna wygrana Cię nie satysfakcjonuje, więc szukasz na “pewniaczka na podbicie”, który potem jak na złość spuści kupon do kanału? Poznaj GO BOOST i więcej się nie denerwuj na niskie kursy!

Gdzie znajdziesz GO BOOSTY i jak je odróżnić od innych meczów? Zakładka z przygotowanymi podniesionymi kursami znajdzie się po lewej stronie naszego portalu, wśród paska “Popularne Ligi”. Dodatkowo mecze z GO BOOSTEM będą miały specjalną ikonkę błyskawicy. Tak jak na poniższym screenie:

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023