Silesion.PL

serwis informacyjny

GKS Katowice doceniony przez Hokejową Ligę Mistrzów

GKS Katowice doceniony przez Hokejowa Lige Mistrzow

GKS Katowice doceniony przez Hokejowa Lige Mistrzow

Zdobycie Mistrzostwa Polski w sezonie 2021/22 pozwoliło GKS-owi Katowice rywalizować w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. To był dla katowickiego hokeja historyczny moment, dlatego klub dołożył wszelkich starań, by domowe spotkania GKS-u Katowice w europejskich pucharach były zapamiętane na długo.

Powstała kampania promocyjna pod hasłem “Here We Come”. Jej twarzami byli bramkarz John Murray oraz legenda GKS-u Andrzej Tkacz.

Ponadto Matias Lehtonen zaprezentował kibicom gości najciekawsze miejsca, które powinni zobaczyć przy okazji pobytu w Katowicach.

Miasto rozświetliły ekrany reklamujące mecze Hokejowej Ligi Mistrzów z Rogle BK, ZSC Lions Zurich oraz Fehervar AV19.

Natomiast na Jantorze pojawił się zakrojony na szeroką skalę branding będący promocją produktu, jakim stała się Hokejowa Liga Mistrzów.

Między innymi za te działania na rzecz promocji hokeja CHL docenił GKS Katowice w tradycyjnym konkursie “CHL Marketing Award“. GieKSa zajęła 3. miejsce i niektóre z pomysłów wprowadzonych przez katowicki klub znajdą się w specjalnej prezentacji CHL wskazującej najlepsze marketingowe praktyki. O wyniku decydowały jury złożone z przedstawicieli CHL oraz Infront Sports & Media AG, eSports, Two Circles, Banku LGT oaz profesora Jon Andrea Schochera i jego studentów. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła drużyna Straubing Tigers natomiast na drugim znalazł się zespół Fehervar AV19.

Dodajmy, że w czwartek 23 lutego GKS Katowice rozpocznie rywalizację w fazie play-off Polskiej Hokej Ligi. Rywalem mistrzów Polski będzie JKH GKS Jastrzębie. W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwsze dwa mecze tej rywalizacji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author