Silesion.PL

serwis informacyjny

Gdy Lesniak staje się leśnikiem…Kolejna udana prezentacja Wisły Płock

Gdy Lesniak staje sie lesnikiem...Kolejna udana prezentacja Wisly Plock

Gdy Lesniak staje sie lesnikiem...Kolejna udana prezentacja Wisly Plock

Filip Lesniak przedłuża wygasający kontrakt z Wisłą Płock o kolejne dwa lata! Oznacza to, że 26-letni słowacki defensywny pomocnik zawodnikiem płockiego klubu pozostanie przynajmniej do 30 czerwca 2024 roku, ponieważ w nowej umowie zawarto również opcję kontynuowania współpracy przez jeszcze jeden sezon.

Urodzony 14 maja 1996 w Koszycach Lesniak zawodnikiem Wisły Płock został pod koniec lipca 2020. Wówczas trafił do nas na zasadzie wolnego transferu z duńskiego Aalborga, choć przed dołączeniem do Nafciarzy reprezentował barwy Silkeborga, gdzie przebywał na wypożyczeniu. Od tamtej  pory w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce zanotował łącznie 55 występów, 2 bramki i 1 asystę. Tylko w zakończonym sezonie 2021/2022 zagrał w 26 meczach, w których strzelił jednego gola przeciwko Stali Mielec (3:0) na zakończenie rozgrywek.

Jeden hektar lasu w ciągu 24 godzin wytwarza około 700 kilogramów tlenu. Zaspokaja to dobowe zapotrzebowanie 2 500 osób. Dbaj o las.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author