Silesion.PL

serwis informacyjny

Gala 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki już 30 maja 2022

Gala 20 lecia Polskiej Ligi Siatkowki juz 30 maja 2022

Gala 20 lecia Polskiej Ligi Siatkowki juz 30 maja 2022

Polska Liga Siatkówki przygotowuje uroczystą galę, która podsumuje jej 20-lecie oraz sezon 2021/2022 PlusLigi oraz TAURON Ligi. Nagrodzeni zostaną najlepsi sportowcy obecnych rozgrywek, wręczone zostaną także Diamenty 20-lecia PLS oraz złote odznaki PLS. Galę transmitować będzie wieloletni partner PLS – telewizja Polsat.

Gala 20-lecia PLS odbędzie się w poniedziałek 30 maja, w warszawskim Double Tree Hilton Hotel, początek o godzinie 20. Kilkuset gości będzie miało okazję wrócić do przeszłości, gdy w 2000 roku zakładano PLS, poznać najważniejszych partnerów biznesowych oraz sportowców wspomnianego okresu. Później ogłoszone zostaną wyniki wyborów najlepszej siatkarki oraz siatkarzy ligowego sezonu 2021/2022.

Bardzo się cieszę, że wreszcie będziemy mogli wspólnie, i na tak dużą skalę, świętować nasze 20-lecie, wcześniej pandemia koronawirusa ograniczała możliwości zorganizowania takiego święta – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Pragniemy, by gala najlepszej ligowej siatkówki na stałe wkomponowała się w tradycję naszego środowiska i każdego roku była okazją do zgromadzenia najlepszych z najlepszych. To także doskonała okazja do wyróżnienia naszych partnerów biznesowych, bez których rozwój rozgrywek nie byłby możliwy. Dysponujemy w tym momencie wspaniałym potencjałem sportowym, zrobimy teraz wszystko, by nasze mecze były coraz lepszymi i bardziej atrakcyjnymi widowiskami. Serdecznie zapraszam do śledzenia gali w Polsacie Sport – dodaje prezes.

Gala będzie transmitowana na sportowych antenach Polsatu, który od lat jest stałym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki. – Warto podkreślać i zauważać rolę ludzi , którzy przez ponad dwadzieścia lat wspólnie budowali siłę PlusLigi czy TAURON Ligi, dlatego uważam że gala jest świetnym pomysłem – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat. – Wspólnie budowaliśmy siłę naszej ligowej siatkówki, a dziś z dumą możemy patrzeć na sukcesy polskich klubów w Europie czy bardzo wysoki poziom rozgrywek w naszym kraju – dodaje.

W trakcie gali wręczone zostaną Diamenty 20-lecia PLS oraz złote odznaki PLS. Specjalna kapituła wybierze także siatkarkę i siatkarza 20-lecia PLS.

W sezonie 2021/2022 zostaną wybrani siatkarz i siatkarka sezonu oraz odkrycie sezonu w PlusLidze i w TAURON Lidze.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author