Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet za ligowe selfie w Betfan! Zrób zdjęcie ze stadionu i odbierz darmowy zakład

Freebet za ligowe selfie w Betfan Zrob zdjecie ze stadionu i odbierz darmowy zaklad

Freebet za ligowe selfie w Betfan Zrob zdjecie ze stadionu i odbierz darmowy zaklad

Po kilkutygodniowym rozbracie polska piłka wraca do gry. Nie jest najdoskonalsza, ale nasza. To okazja, żeby pojawić się na stadionie. Zrób sobie zdjęcie z meczu 1. kolejki Ekstraklasy, I ligi lub II ligi, a otrzymasz od legalnych zakładów BETFAN Freebet 5 zł na LIVE.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

1. Zrób zdjęcie

  • Zrób sobie zdjęcie na meczu 1. kolejki Ekstraklasy, I ligi lub II ligi sezonu 2022/23
  • Wyślij zdjęcie na bog@betfan.pl
  • W mailu napisz, na jakim meczu się znajdujesz

2. Odbierz Freebet

  • Za wysłanie zdjęcia otrzymasz Freebet 5 zł
  • Freebet do wykorzystania na LIVE
  • Freebet będzie aktywny 2 godziny. Po jego przyznaniu otrzymasz odpowiedź na mailu

3. Warunki

  • Czas trwania: 15.07.22r. od godziny 10:00 do 17.07.22 r. do 21:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje 1 freebet

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024