Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet w Betcris za debiut Casha w kadrze

Freebet w Betcris za debiut Casha w kadrze 2021

Freebet w Betcris za debiut Casha w kadrze 2021

W czwartek (11.11.2021) o godzinie 10:00 wystartowała w zakładach bukmacherskich BETCRIS promocja pod mecz Polaków z Andorą! Jedyne co Gracz musi zrobić to wpłacić i zagrać za min. 100 PLN kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs pojedynczego min. 1.30) w tym mecz el. MŚ Polska – Andora.

Jeśli Matty Cash zadebiutuje w naszej Kadrze to BETCRIS dopisze do konta Gracza freebet 40 PLN, a dodatkowo dorzuci 20 PLN za każdego gola lub asystę gracza Aston Villi!

Jeśli Cash nie dostanie szansy debiutu to dopiszemy do konta klienta freebet 25 PLN.

Przyznany freebet można wykorzystać w ciągu 3 dni na dowolne zdarzenia na kuponie AKO z min. 3 wydarzeniami (kurs pojedynczego co najmniej 1.30)

Kwota freebetu łączy się, jeżeli np. Matty zagra i strzeli bramkę, Betcris dopisze do kont Graczy 60 PLN freebetu.

Regulamin:

1. Organizatorem promocji „MATTY STAWIA” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.

2. Promocja „MATTY STAWIA” obowiązuje od dnia 11.11.2021 roku od godziny 10:00 do dnia 12.11.2021 roku do godziny 23:59.

3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:

a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.

b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) składającego się z min. 3 zdarzeń, w tym dowolnego zakładu na mecz el. do MŚ Andora – Polska z kursem pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.30 (wszystkie zdarzenia muszą być zakończone w trakcie trwania promocji).

4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości:

a. 40 PLN, jeżeli Matty Cash zadebiutuje w Reprezentacji Polski w meczu el. do MŚ Andora – Polska

b. 20 PLN za każdego strzelonego gola lub zaliczoną asystę przez Matty’ego Casha w meczu el. do MŚ Andora – Polska

c. 25 PLN jeżeli Matty Cash nie zadebiutuje w Reprezentacji Polski z meczu el. do MŚ Andora – Polska

5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.

6. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do soboty, 13.11.2021 roku, do godz. 16:00.

7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) składającego się z co najmniej 3 zdarzeń z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.

8. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.

9. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.

10. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.

11. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej dwóch depozytów. Promocja nie łączy się z bonusami powitalnymi.

12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author