Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna: zakład bez ryzyka do 600 PLN. Na mistrzostwach możesz grać po swojemu.

W Fortuna zaklad bez ryzyka do 600 PLN. Na euro 2020 mozesz grac po swojemu.

W Fortuna zaklad bez ryzyka do 600 PLN. Na euro 2020 mozesz grac po swojemu.

Fortuna na Mistrzostwa: Graj po swojemu

Od 1 czerwca 2021 roku, od godziny 10:00, uruchomiony zostanie nowy bonus powitalny w legalnych zakładach bukmacherskich FORTUNA, który obowiązywał będzie co najmniej na czas turnieju EURO 2020. Na nowy bonus powitalny Fortuny złożą się dwa, a nawet trzy elementy.

  • 600 zł zakładu bez ryzyka (oferowane po rejestracji) – zwrot całej stawki (nowość!). Wcześniejszy zakład bez ryzyka wynosił 210 PLN
  • Darmowe 20 zł na grę za dokonanie pełnej rejestracji (czyli po pełnej weryfikacji konta – warto przypomnieć, że można to zrobić w Fortunie poprzez mojeID)
  • Bonus 2010 PLN – po dokonaniu 1szego depozytu przez klienta, zostanie zaoferowany mu automatycznie bonus od 2giego depozytu do 2010 zł

W przypadku zakładu bez ryzyka, ewentualny zwrot będzie podlegał 1x obrotowi. Co jednak istotne, zwrot będzie polegał na oddaniu całej stawki, czyli z wartością podatku od stawki. Jeśli ktoś, w ramach promocji postawi pierwszy kupon za 600 zł, w przypadku przegranej otrzyma zwrot 600 zł a nie, jak dotąd 528 zł.

__________________________________________________

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

____________________________________________________

Zakład bez ryzyka będzie musiał być zaakceptowany przez gracza Fortuny po zalogowaniu się na konto w ciągu 3 dni od rejestracji, następnie gracz ma 5 dni na zagranie kuponu w ramach oferty, a kupon musi być rozstrzygnięty w ciągu 30 dni od jego postawienia. W przypadku wygranej – klient otrzymuje wygraną. W przypadku zwrotu, dojdzie on na konto gracza do 24h. Następnie będzie on podlegał jednokrotnemu obrotowi, bez minimalnego kursu i liczby zdarzeń.

  • W Fortunie zasady są proste. Wygrana albo zwrot stawki do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

  • Co to oznacza?

Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

  • Jak to działa?

Stawiasz kupon składający się z np. meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej za 150 zł:

  • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – 150 zł wraca na Twoje konto gracza.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz za darmo 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Co to jest bonus powitalny w Fortunie?

Bonus ten przysługuje każdemu Graczowi, który przy rejestracji konta internetowego zaznaczy chęć otrzymania bonusu. Szczegółowe informacje na temat bonusu znajdziesz tutaj.

Jaka jest maksymalna kwota bonusu w Fortunie?

Maksymalna kwota bonus prezentowana jest zawsze w sekcji Przegląd bonusów. Obecnie w Fortunie dla naszych czytelników jest to 600 zł zakładu bez ryzyka (oferowane po rejestracji) – zwrot całej stawki (nowość!)Wcześniejszy zakład bez ryzyka wynosił 210 PLNdarmowe 20 zł na grę za dokonanie pełnej rejestracji (czyli po pełnej weryfikacji konta, oraz Bonus 2010 PLN 

Co to jest „Zakład bez ryzyka” Fortunie?

Zakład bez ryzyka to jeden z typów bonusów, w którym możesz otrzymać zwrot wkładu, w przypadku gdy Twój kupon okaże się przegrany. Z prawa do zwrotu stawki wyłączone są zakłady na Wirtualne Sporty.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024