Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna sponsorem wielosekcyjnego GKS Katowice

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. mocno wspiera wielosekcyjny GKS Katowice.

Zakłady bukmacherskie Fortuna zdecydowały się na rozszerzenie współpracy z GKS-em, dostrzegając wartość w wielosekcyjności klubu. Sponsor piłkarskiej GieKSy postanowił też wesprzeć sekcję siatkarską jako partner srebrny oraz hokejową.

Naszą decyzje podkreśla fakt, że z GKS Katowice współpracuje nam się świetnie. Fajna, sprawna relacja, fachowość po obu stronach jest zachętą do tego, aby pogłębiać współpracę. Wchodzimy w nowe sekcje i mamy nadzieję, że z równie fajnym skutkiem i sukcesem, jak ma to miejsce przy okazji piłki nożnej. Będziemy teraz mieli przyjemność współpracować także przy okazji hokeja i siatkówki.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udaje nam się rozszerzać na te dyscypliny. Co więcej, jest to ciekawostka także z tego powodu, że Fortuna do tej pory nigdy w ramach tych dwóch dyscyplin nie działała, więc jest to dla nas całkowita nowość. Cieszę się, że możemy ten rozdział naszej historii rozpocząć własnie z GKS Katowice z którym tak fajnie nam się współpracuje od 2016 roku – powiedział Leszek Haba, Dyrektor Marketingu Fortuna

Firma bukmacherska przyjęła tytuł sponsora wtorkowego meczu Polskiej Hokej Ligi pomiędzy TAURON KH GKS-em Katowice a Unią Oświęcim. Ponadto, FORTUNA została sponsorem klubowej telewizji – GieKSa TV, w której dostrzegła potencjał i którą pomoże rozwijać.

Fortuna będzie widoczna po za piłkarską, także w pozostałych sekcjach: hokejowej i siatkarskiej. Dodatkowo będzie też sponsorem naszej klubowej telewizji GieKSa TV. Umówiliśmy sie także, że Fortuna będzie sponsorem jednego ze spotkań play-offów w hokeju na lodzie.
Współpraca z Fortuną trwa już od 2016 roku, także już teraz trzeci rok. Współpraca moim zadowalająca dla oby dwóch stron. Nam się z Fortuną współpracuje bardzo dobrze. Cieszymy się, że jest zainteresowanie pod kątem nowych sekcji i mam nadzieję, że ta współpracą będzie trwała jak najdłużej – powiedział Marcin Janicki, Prezes GKS Katowice

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od lat wspiera polski sport, sponsorując m.in. Legię Warszawa oraz rozgrywki piłkarskie Fortuna 1 Liga.

Źródło:gkskatowice.eu

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author