Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna – sponsor PZN rozdaje bilety na cały weekend skoków w Wiśle

Sponsor Polskiego Związku Narciarskiego, firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie, ma do rozdania podwójne bilety na cały weekend skoków w Wiśle, które będą miały miejsce 23 i 24 listopada 2019 roku!

Aby wygrać w sumie: 2 bilety na sobotni konkurs + 2 bilety na niedzielny konkurs i spędzić wspaniały weekend pełen emocji w Wiśle, należy odpowiedzieć poprawnie i najszybciej na poniższe trzy pytania i wykazać się odrobiną kreatywności w ostatnim, czwartym pytaniu. Prosta sprawa! Odpowiadajcie w komentarzach na fanpage-u PZN facebook.com/PolskiZwiazekNarciarski, konkurs trwa jutra do godz. 12:00!

  1. Kto stanął na podium podczas zeszłorocznego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle 18 listopada 2018 roku?
  2. Kto był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem podczas zeszłorocznego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Wiśle 18 listopada 2018 roku i które miejsce zajął?
  3. Od którego roku odbywają się konkursy Pucharu Świata na skoczni w Wiśle?
  4. Dlaczego to akurat Ty powinieneś wygrać bilety na Puchar Świata w Wiśle?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024