Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna rozlicza 2 gole przewagi jako już wygrany zakład.

Fortuna rozlicza 2 gole przewagi jako juz wygrany zaklad

Fortuna rozlicza 2 gole przewagi jako juz wygrany zaklad

Typerze, czy zdarzyło Ci się że ostatni mecz na kuponie nie wszedł mimo, że Twoja drużyna wygrywała dwiema bramkami? Takie coś potrafi podnieść ciśnienie. Z pewnością Twoje wkurzenie sięgało wtedy apogeum. Spokojna głowa, od teraz nie będziesz musiał się już martwić i narzekać na prawie wygrany kupon. Legalny bukmacher FORTUNA rozlicza 2 gole przewagi lub zwycięstwo. 2 gole przewagi = zieloność i zwycięstwo.

O co chodzi w nowej podgrze FORTUNY znajdziesz poniżej.

Na czym polega i jak działa nowa podgra “2 gole przewagi lub zwycięstwo?

Nowość, którą wprowadziła FORTUNA dla klientów jest zakład – “Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu“. Wystarczy, że w ofercie przedmeczowej wybierzesz ten zakład (dostępny jest on tylko w dniu meczu) i jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna będzie prowadzić 2:0 zakład ten będzie wygrany bez względu na wynik końcowy!

Przykładowo, jeśli ktoś postawiłby nową podgrę na Villarreal w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów z Liverpoolem to mimo, iż Villarreal przegrał mecz to zakład będzie wygrany, gdyż zawodnicy z Hiszpanii prowadzili w trakcie meczu 2:0. Dwie bramki przewagi wystarczą, by rozliczyć mecz jako wygrany. TAK MOŻNA GRAĆ!

Zakład “Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu” jest dostępny przy meczach:

  • Ligi Mistrzów
  • Ligi Europy
  • Ligi Konferencji Europy
  • Ekstraklasy
  • Premier League
  • Bundesligi
  • Ligue 1
  • La Ligi
  • Serie A

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023