Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna podnosi kurs na wygraną Igi Świątek w Australian Open!

Fortuna Podnosi kurs na wygrana Igi Swiatek

Fortuna Podnosi kurs na wygrana Igi Swiatek

Australian Open wchodzi w decydującą fazę. Przed nami ćwierćfinały a w jednym z nich wystąpi Iga Świątek. Z tej okazji legalny bukmacher FORTUNA przygotował specjalny, wyższy kurs na jej zwycięstwo, który dostępny jest dla obecnych jak i nowych graczy – wystarczy połączyć zakład z ofertą powitalną i zagrać w ramach zakładu bez ryzyka ten typ!

Zakład na środowy mecz naszej reprezentantki: I. Świątek wygra 2:1 z K.Kanepi w ćwierćfinale AO. Standardowy kurs – 3.95, kurs po booście –  6.00!

Z wyższego kursu skorzystać mogą wszyscy, a jedyne warunki jakie obowiązują to:
– musi być to jedyne zdarzenie na kuponie (kupon SOLO)
– maksymalna stawka to 100 zł

Sprawdź szczegóły:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Boost ten dostępny jest dla wszystkich – tych, którzy mają już konto w Fortunie i tych, którzy dopiero je założą. Nowi gracze mogą wykorzystać tę promocję w połączeniu z ofertą powitalną Fortyuny, czyli zakładem bez ryzyka! Wystarczy zagrać pierwszy kupon z wyżej wymienionym zakładem, a jeśli okaże się on przegrany to pieniądze wrócą na konto gracza!

Przypominam również, że mecz Igi jak i wszystkie inne spotkania w ramach Australian Open można oglądać i obstawiać na żywo w Fortuna TV!

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024