Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna Oficjalnym Bukmacherem PGE Ekstraligi

Fortuna Oficjalnym Bukmacherem PGE Ekstraligi 2023 2024

Fortuna Oficjalnym Bukmacherem PGE Ekstraligi 2023 2024

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie zawarła dwuletnią umowę z Ekstraligą Żużlową i w sezonie 2023 oraz 2024 będzie Oficjalnym Bukmacherem rozgrywek. To ważne wsparcie dla polskiego żużla w najbliższych sezonach.

PGE Ekstraliga to najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek żużlowych w Polsce. Fortuna związała się z Ekstraligą Żużlową na dwa sezony. Współpraca rozpocznie się od najbliższej kolejki i potrwa minimum do końca 2024 roku. Na mocy podpisanej umowy Fortuna będzie obecna w aplikacji PGE Ekstraligi, gdzie kibice będą mogli łatwo znaleźć m.in. najbardziej aktualne kursy na wszystkie spotkania, jak również w ligowych social mediach. Bukmacher przewidział ponadto w najbliższym czasie na swojej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej szereg działań promocyjnych skierowanych do nowych i obecnych graczy zainteresowanych żużlem. 

W naszych działaniach sponsoringowych cały czas staramy się docierać do nie do końca jeszcze odkrytych grup sympatyków sportu, w których widzimy duży potencjał zarówno biznesowy, jak i marketingowy. Tym razem zdecydowaliśmy się wejść do zupełnie nowego dla nas świata, bo nie mamy wątpliwości, że tak znaczące zainteresowanie żużlem w naszym kraju to przede wszystkim zasługa znakomitego poziomu sportowego i organizacyjnego PGE Ekstraligi. Nawiązana dzisiaj współpraca oznacza jeszcze lepszą propozycję bukmacherską w Fortunie dla fanów czarnego sportu, a wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze speedway’em pokażemy, że obstawianie meczów najlepszej żużlowej ligi na świecie jest prostsze niż się wydajemówi Konrad Komarczuk, Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona naszych partnerów i sponsorów dołączyłaFortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Zainteresowanie kibiców tą branżą rośnie przede wszystkim w internecie, wiemy, że Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma innowacyjne plany, świeże podejście do sportu żużlowego i po prostu szykuje najlepszą na rynku ofertę bukmacherską dla kibiców żużla. Jestem przekonany, że zawarcie umowy na dwa lata świadczy o tym, że jako partnerzy mamy do siebie zaufanie, a wspólny wysiłek klubów oraz PGE Ekstraligi i PZM w kształtowaniu wartości medialnej i sponsorskiej najlepszej żużlowej ligi świata prowadzi do postrzegania jej produktu jako atrakcyjnego dla sponsorów – dodaje Wojciech Stępniewski, Prezes Ekstraligi Żużlowej sp. z. o.o.

_______________________________

Specjalna oferta dla nowych graczy FORTUNA:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024