Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna nagradza zwycięskie kupony MMA!

To będzie niezwykle elektryzujący weekend dla fanów MMA.

Przed nami hitowo zapowiadające się gale KSW 45 i UFC 229. W Londynie i Las Vegas czołowi wojownicy europejskiej i światowej sceny MMA powalczą m.in. o pasy mistrzowskie i bonusy za najlepsze występy wieczoru. Również w Fortunie w ten weekend wygrana to nie wszystko! Autorów zwycięskich kuponów nagrodzimy dodatkowym bonusem.

Czy Conor McGregor znów popisze się spektakularnym nokautem? Jak rozstrzygnie się pojedynek o pas wagi ciężkiej KSW? Takie pytania zadają sobie wszyscy pasjonaci MMA przed 6 października.

Fortuna jest już gotowa na najważniejszy wieczór mieszanych sztuk walki w tym roku. W naszej ofercie znajdują się wszystkie walki gal KSW 45 i UFC 229, każda z co najmniej dwudziestoma podgrami.

Nie ważne, czy wolisz stawiać na pewniaków, czy przewidujesz sensacyjne rozstrzygnięcia w klatkach w Londynie i Las Vegas. Jeśli uda Ci się poprawnie wytypować kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie z każdej z gal, otrzymasz od nas bonus do swojej wygranej.

Co należy zrobić, by wziąć udział w promocji

Wystarczy w dniach 05.10-06.10.2018 postawić poprzez stronę www lub aplikację mobilną kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie związane z KSW 45 i co najmniej jedno zdarzenie związane z UFC 229

  • Minimalna stawka kuponu to 10 zł brutto
  • Minimalny kurs całkowity kuponu: 2,0
  • Promocja obejmuje wyłącznie kupony AKO i zdarzenia w ramach oferty prematch

Wygrane kupony, spełniające powyższe wymogi, zostaną nagrodzone według poniższych zasad:

  • Kupony o stawce od 10 do 50 PLN brutto – bonus w postaci 2800 punktów FKP, co odpowiada kwocie 20 PLN;
  • Kupony o stawce powyżej 50 PLN brutto do 100 PLN brutto – bonus w postaci 7000 punktów FKP, co odpowiada kwocie 50 PLN;
  • Kupony o stawce powyżej 100 PLN brutto – bonus w postaci 14 000 punktów FKP, co odpowiada kwocie 100 PLN.

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jednej bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających powyższe warunki. Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do dnia 07.10.2018 do 23:59. Promocja nie obejmuje kuponów przegranych, wypłaconych wcześniej, zakładów specjalnych, oraz zawartych w ramach Superoferty, Hitu Dnia. Bonusy w postaci punktów FKP zostaną przypisane do iKont graczy do godz. 23:59 następnego dnia po zakończeniu Promocji tj. w dniu 08.10.2018. Więcej szczegółów w regulaminie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author