Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna już przyjmuje zakłady na… płeć dziecka Roberta Lewandowskiego

Wiadomość o tym, że Robert Lewandowski wraz z żoną Anną spodziewają się dziecka, okazała się dla niektórych sposobem na… zarobienie pieniędzy. Firma bukmacherska Fortuna przyjmuje już zakłady na płeć potomka Lewandowskich.

Zakłady na stronie internetowej firmy pojawiły się już kilkanaście minut po tym, jak polski napastnik strzelił bramkę w meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt i celebrował ją, dając jasno do zrozumienia, że wkrótce stanie się ojcem.

Zakład ten, jak zauważył szef firmy bukmacherskiej STS Mateusz Juroszek, może przynieść Fortunie komplikacje natury prawnej. – Zgodnie z ustawą nie można przyjmować zakładów na wydarzenia losowe – napisał na twitterze.

Niemieckie media poinformowały we wtorek, że żona piłkarza Bayernu jest w czwartym miesiącu ciąży. Po meczu Lewandowski przyznał jednak, że to już piąty miesiąc.

Gol Roberta Lewandowskiego okazał się decydujący w starciu Bawarczyków z Atletico. Monachijczycy awansowali do 1/8 finału Ligi Mistrzów z 2. miejsca w grupie. A tak polski napastnik zaanonsował światu, że spodziewa się dziecka.

źródło:  sport.pl 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024