Silesion.PL

serwis informacyjny

FORTUNA dla Poli Omielańczuk

FORTUNA dla Poli Omielańczuk

Nokauty, poddania i walki zakończone w pierwszej rundzie będą miały szczególne znaczenie podczas gali XTB KSW Colosseum 2. W ramach akcji charytatywnej „Fortuna dla Poli” sponsor organizacji Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przekaże 10 000 zł na rehabilitacje Poli Omielańczuk za każdy pojedynek zakończony przed czasem oraz dodatkowe 10 000 zł, jeśli wspomniane przerwanie nastąpi w inauguracyjnej odsłonie walki.  

Cieszę się, że dzięki naszej współpracy z KSW historyczna gala na Stadionie Narodowym będzie miała wymiar nie tylko sportowy, ale również charytatywny. Zawodników występujących w KSW nie trzeba wprawdzie dodatkowo mobilizować do poświęcenia w klatce, jednak nie mam wątpliwości, że informacja o tym, że dzięki swojej postawie mogą pomóc córce kolegi z maty z pewnością zachęci ich do jeszcze bardziej efektownych pomysłów na rozwiązywanie walk przed czasem – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Wielkie święto sportu jakim będzie gala na PGE Narodowym nie mogło się obejść bez kolejnej charytatywnej akcji organizowanej przez Fortunę. Tym razem zawodnicy kończący walki przed czasem będą mogli przyczynić się do wsparcia rehabilitacji Poli Omielańczuk, córki znanego i lubianego przez fanów Daniela Omielańczuka. Liczę, że po gali i aż jedenastu stoczonych walkach na konto tej akcji trafi rekordowa suma – komentuje Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

To już kolejna inicjatywa charytatywna Fortuny. W trzech odsłonach akcji #raKOut, organizowanej w trakcie grudniowych gal, główny sponsor federacji KSW przeznaczył ponad 200 000 zł na pomoc dzieciom w walce z rakiem.

W czasie swojego krótkiego życia Pola Omielańczuk przeszła już pięć operacji, w tym operację jelita z wyłonieniem stomii, operację serca i oczu. W międzyczasie okazało się, że w jej mózgu powstały leukomalacje, w konsekwencji których Pola cierpi na mózgowe porażenie dziecięce obustronne kurczowe (MPD). Dzięki intensywnej rehabilitacji i wielospecjalistycznej opiece Pola może walczyć o swoją sprawność.

Wszystkich zainteresowanych pomocą Poli zachęcamy do dokonywania indywidualnych wpłat, podając poniższe dane:

  • Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
  • Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
  • Tytułem: 37992 Omielańczuk Pola darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024