Silesion.PL

serwis informacyjny

Firma Robico sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki

Firma Robico została sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki, prowadzącej rozgrywki siatkarskiej PlusLigi, TAURON Ligi i TAURON 1. Ligi. Nowy partner PLS to polska firma, prężnie działająca na krajowym rynku od ponad trzydziestu lat.


Męska PlusLiga, żeńska TAURON Liga i zaplecze PlusLigi, czyli TAURON 1. Liga to najważniejsze siatkarskie rozgrywki w kraju.– Nawiązanie współpracy z Polską Ligą Siatkówki to ważny moment w historii naszej firmy. Jesteśmy dumni, że możemy aktywnie uczestniczyć w budowie silnych siatkarskich lig. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla polskich kibiców jest siatkówka. I my, jako polska firma, chcemy pomóc w budowie pozytywnych emocji dla sympatyków siatkówki – mówi Andrzej Szczepański, Dyrektor ZUH Robico.Umowa o współpracy z firmą Robico została zawarta na trzy sezony – obecny oraz dwa następne.

– Bardzo dziękuję za zaufanie. Wiemy wszyscy, w jak trudnych czasach dzisiaj żyjemy. Nawiązanie współpracy w tym momencie na trzy sezony najlepiej świadczy o chęci obu stron do budowania silnych siatkarskich lig – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A.Więcej o sponsorze:
Zakład Usług Handlowych Robico to polska firma, która na rynku krajowym działa prężnie od ponad 30 lat. Jej oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów. Firma została założona w 1988 roku przez Federację Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce. Z czasem marka Robico stała się znana na rynku produktów mleczarskich. Robico oferuje świeże i naturalne produkty mleczne najwyższej jakości – kefir, maślankę naturalną i truskawkową oraz świeże mleko mikrofiltrowane. Firma Robico sprzedaje produkty pod własną marką. Ich produkcję zleca polskim zakładom mleczarskim, którym przekazuje technologiczne know-how, dostarcza opakowania, maszyny i urządzenia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024